Świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych dla żołnierzy i pracowników RON 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00165427
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-05 11:39
- Lokalizacja
- Zegrze, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5361902991
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi medyczne i podobne
Wykonawcy
3 przyznane
26 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W ZEGRZUZegrze, PL
25 585 PLN26 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W ZEGRZUZegrze, PL
13 925 PLN26 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W ZEGRZUZegrze, PL
1205 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.