Przebudowa drogi gminnej na Osiedlu Słonecznym- Gmina Kruklanki

Gmina Kruklanki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00165518
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00165518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-05 11:59
Lokalizacja
Kruklanki, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8488eee-b2b0-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
8451982653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

" GASTRONOM - MIKUŁA " SPÓŁKA JAWNAKruklanki, PL · lot 0
2 573 806,57 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00165518 z dnia 2023-04-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej na Osiedlu Słonecznym- Gmina Kruklanki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kruklanki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671248

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 22 Lipca 10

1.5.2.) Miejscowość: Kruklanki

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-612

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 874217002

1.5.8.) Numer faksu: 874217002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@kruklanki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kruklanki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.kruklanki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej na Osiedlu Słonecznym- Gmina Kruklanki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8488eee-b2b0-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00165518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053861/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi gminnej na Osiedlu Słonecznym - Gmina Kruklanki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PBO.271.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2836302,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest Przebudowa drogi gminnej na Osiedlu Słonecznym- Gmina Kruklanki. W zakres robót wchodzą:
2.1 Prace pomiarowe wykonane przez uprawnioną jednostkę geodezyjną,
2.2 Roboty przygotowawcze,
2.3 Rozbiórka istniejącej nawierzchni,
2.4 Rozbiórka istniejących krawężników drogowych,
2.5 Przygotowanie koryta pod warstwy konstrukcyjne projektowanych elementów drogi,
2.6 Wykonanie warstwy konstrukcyjnej,
2.7 Ułożenie krawężników betonowych wraz z ławami,
2.8 Wykonanie nawierzchni drogi,
2.9 Regulacja istniejących urządzeń w pasie drogowym,
2.10 Montaż znaków drogowych
2.11 Wykonanie zjazdów do posesji
2.12 Budowa kanału teletechnicznego
2.13 Montaż lamp solarnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2092525,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2540518,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2092525,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gastronom-Mikuła Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 790081831

7.3.3) Ulica: 22 Lipca 15

7.3.4) Miejscowość: Kruklanki

7.3.5) Kod pocztowy: 11-612

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2573806,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

2023-04-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane