Usługa przeprowadzenia warsztatów dla studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej w ramach Projektu Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej – III
Politechnika Łódzka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00165520
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-05 11:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7270021895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
Piotr KonieczkaGdańsk, PL
11 800 PLNMS SPEKTRUM SZKOLMOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
11 800 PLNMS SPEKTRUM SZKOLMOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
11 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.