Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie

Gmina Jutrosin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00165856
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00165856/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-05 13:22
Lokalizacja
Jutrosin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-801afed6-c331-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
6991867802
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneIzolowanie dachuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty izolacyjneOchrona odgromowaInstalowanie wyrobów metalowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejIzolacja cieplnaRoboty elewacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00165856 z dnia 2023-04-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jutrosin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050511

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 26

1.5.2.) Miejscowość: Jutrosin

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-930

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@jutrosin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jutrosin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jutrosin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-801afed6-c331-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00165856

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024047/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja infrastruktury edukacyjnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00137546

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIOŚiGN.271.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie”

Przedmiotem niniejszego zadania jest wielobranżowa termomodernizacja budynku szkolnego. Przedmiotem zadania jest istniejący budynek zaadoptowany na budynek szkolny latach 90-tych XX wieku, rozbudowany w 2002 r. o salę gimnastyczną. Budynek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II zlokalizowany jest na nieruchomości oznaczonej geodezyjnie jako działki o numerze ewidencji geodezyjnej 240/2 i 240/7 przy ul. Wrocławskiej 39 w Jutrosinie.
ZAKRES ROBÓT REMONTOWYCH W ISTNIEJĄCYM BUDYNKU
-instalacja centralnego ogrzewania
-instalacja elektryczna
-wymiana stolarki
-docieplenie ścian elewacji
-docieplenie ścian fundamentowych
-remont schodów
-docieplenie ścian elewacji sali sportowej
-instalacja fotowoltaiczna
-wykonanie konstrukcji wzmacniającej stropodachu
-przebudowa kotłowni paliwo stałe na kotłownię gazową

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45261410-1 - Izolowanie dachu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2023-04-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane