Dowóz uczniów niepełnosprawnych będących mieszkańcami Gminy Nieporęt do szkół i placówek w roku szkolnym 2023/2024

GMINNY ZESPÓŁ OŚWIATY W NIEPORĘCIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00057683
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00057683/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-23 09:07
Lokalizacja
Nieporęt, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81d374f4-29f1-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5361878850
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ ZIELIŃSKINieporęt, PL · lot 0
487 233,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00057683 z dnia 2025-01-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów niepełnosprawnych będących mieszkańcami Gminy Nieporęt
do szkół i placówek w roku szkolnym 2023/2024

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZESPÓŁ OŚWIATY W NIEPORĘCIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142190045

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Nieporęt

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-126

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227670443

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gzo.nieporet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieporet.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://nieporet.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Gminny Zespół Oświaty

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów niepełnosprawnych będących mieszkańcami Gminy Nieporęt
do szkół i placówek w roku szkolnym 2023/2024

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81d374f4-29f1-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00057683

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00050975/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz uczniów niepełnosprawnych będących mieszkańcami Gminy Nieporęt do szkół i placówek w roku szkolnym 2023/2024

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00321144

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GZO.171.37.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 263888,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje świadczenie usług na dwóch trasach w zakresie transportu i opieki podczas przewozu 13 uczniów niepełnosprawnych będących mieszkańcami Gminy Nieporęt do szkół i placówek, w których będą realizować obowiązek szkolny lub obowiązek nauki w roku szkolnym 2023/2024. Usługi stanowiące przedmiot zamówienia obejmują dowóz uczniów do szkół i placówek: w Legionowie (trasa nr 1), w Warszawie (trasa nr 2), w Pułtusku (trasa nr 3), w Starym Orzechowie (trasa nr 4) i w Radzyminie (trasa nr 5), w tym:
a) 8 uczniów do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, ul. Jagiellońska 69, 05 - 120 Legionowo, którzy będą dowożeni z następujących miejscowości:
1. Rembelszczyzna, ul. Cicha,
2. Józefów, ul. Piaskowa,
3. Wola Aleksandra, ul. Wolska,
4. Izabelin, ul. Szkolna,
5. Stanisławów Drugi, ul. Wolska,
6. Stanisławów Drugi, ul. Radosna,
7. Wólka Radzymińska, ul. Cicha,
8. Nieporęt, ul. Dworcowa.
b) 1 uczeń do Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 147 w Warszawie, ul. Karolkowa 56, 01 - 193 Warszawa, który będzie dowożony z miejscowości Józefów, ul. Złota.
c) 2 uczniów do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku, ul. Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk, którzy będą dowożeni z miejscowości:
1. Józefów, ul. Sienna,
2. Rynia, ul. Główna.
d) 1 uczeń do Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Starym Orzechowie 45, 05-180 Stare Orzechowo, gmina Pomiechówek, który będzie dowożony z miejscowości Stanisławów Drugi, ul. Kwiatowa.
e) 1 uczeń do Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Marii Konopnickiej w Radzyminie, ul. Komunalna 8, 05-250 Radzymin, który będzie dowożony z miejscowości Izabelin, ul. Małołęcka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 487233,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 603547,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 487233,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-TOM Tomasz Zieliński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361695032

7.3.3) Ulica: ul. Dworcowa 4

7.3.4) Miejscowość: Nieporęt

7.3.5) Kod pocztowy: 05-126

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 487233,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-09-04 do 2024-06-21
2025-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi