Remont nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Choczewo

GMINA CHOCZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00165972
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00165972/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-05 13:43
Lokalizacja
Choczewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73d155a6-b1e1-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
5882095694
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR DZIOBAKLubiatowo, PL · lot 0
615 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00165972 z dnia 2023-04-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Choczewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCZEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pierwszych Osadników 17

1.5.2.) Miejscowość: Choczewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@choczewo.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.choczewo.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73d155a6-b1e1-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Choczewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73d155a6-b1e1-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00165972

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018899/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont i utrzymanie dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00104391

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIGKiOŚ.271.ZP.TP.04.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie nawierzchni dróg gruntowych położonych na terenie administracyjnym Gminy Choczewo, który swoim zakresem obejmuje następujące prace:
• wykonanie korytowania w gruncie kat. I-IV o głębokości 10 cm wraz z wywozem urobku
• mechanicznie profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat I-IV
• wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem powstałym z przekruszu gruzu betonowego PBSM 0-63mm z zagęszczeniem mechanicznym – średnia grubość warstwy po zagęszczeniu do 10 cm
• wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego betonowego 0/63 – warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 9 cm
• wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego 0-31,5 – warstwa górna tłucznia – grubość po zagęszczeniu 6 cm
• wykonanie nawierzchni gruntowej z mieszanek piaszczysto-gliniastych – grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm
• mechaniczne ścinanie poboczy o grubości (10-20 cm) z wywozem nadmiaru gruntu
2. Powyższe usługi planuje się wykonać na drogach z terenu Gminy Choczewo. Zakres i lokalizacja będą określane na bieżąco wg potrzeb Zamawiającego.
3. Mając na uwadze potrzebę wykonania w krótkim okresie remontu dróg na rozległym obszarze gminy Zamawiający planuje realizację dwóch zakresów świadczenia usług w tym samym czasie. W związku z czym Wykonawca zobowiązany jest posiadać dwa zespoły sprzętu i pracowników realizujących zamówienie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18225,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18225,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18225,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191091862

7.3.3) Ulica: Bałtycka 19

7.3.4) Miejscowość: Choczewo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-210

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 615000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-04-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane