Przebudowa dróg gminnych nr 106963 L i 106968 L w miejscowościach Zemborzyce Dolne i Zemborzyce Podleśne oraz budowa oświetlenia
Gmina Konopnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00165990
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00165990/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-05 13:45
- Lokalizacja
- Motycz, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1dfe8a18-ab99-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7132877488
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalacje niskiego napięcia
Wykonawcy
3 przyznane
ROMAN MADEJEKChodel, PL · lot 0
2 266 900,91 PLNROMAN MADEJEKChodel, PL · lot 1
2 396 307,47 PLNZYGMUNT KOWALCZYKLublin, PL · lot 2
338 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00165990 z dnia 2023-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych nr 106963 L i 106968 L w miejscowościach Zemborzyce Dolne i Zemborzyce Podleśne oraz budowa oświetlenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konopnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019678
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kozubszczyzna 127A
1.5.2.) Miejscowość: Motycz
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-030
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@konopnica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konopnica.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.konopnica.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych nr 106963 L i 106968 L w miejscowościach Zemborzyce Dolne i Zemborzyce Podleśne oraz budowa oświetlenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dfe8a18-ab99-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00165990
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038369/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Przebudowa dróg gminnych nr 106963 L i 106968 L w miejscowości Zemborzyce Dolne i Zemborzyce Podleśne oraz budowa oświetlenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00092999
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPP.271.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4573809,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) CZĘŚĆ I: Przebudowa drogi gminnej nr 106963 L w miejscowości Zemborzyce Dolne oraz budowa oświetlenia drogi gminnej nr 106963 L i 112531 L w miejscowości Zemborzyce Dolne i Zemborzyce PodleśneZakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach CZĘŚCI I obejmuje przebudowę drogi gminnej nr 106963 L na odcinku od km 0+000 do km 1+163.
Zakres robót drogowych obejmuje:
a) wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych jezdni
b) prawostronne utwardzenie pobocza asfaltem
c) umocnienie lewostronnego pobocza kruszywem łamanym
d) przebudowa elementów odwodnienia drogi (przebudowa przepustu pod koroną drogi z wykonaniem ścianek czołowych
e) ułożenie przepustów pod zjazdami
f) wykonanie rowu krytego ze studniami rewizyjnymi
g) oczyszczenie, profilowanie i lokalnie odtworzenie przydrożnych rowów,
h) wykonanie zjazdów z betonowej kostki brukowej
i) ustawienie urządzeń BRD – barier ochronnych
j) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego
Zakres robót związanych z budową oświetlenia obejmuje;
a) montaż szafki oświetleniowej
b) budowę kablowej linii oświetleniowej o długości 1882 mb
c) montaż słupów oświetleniowych aluminiowych w ilości 36 sztuk
d) montaż opraw oświetleniowych typy LED w ilości 36 sztuk,
e) wykonanie pomiarów powykonawczych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 2001558,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) CZĘŚĆ II: Przebudowa drogi gminnej nr 106968 L w miejscowości Zemborzyce Dolne i Zemborzyce PodleśneZakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach CZĘŚCI II obejmuje przebudowę drogi gminnej nr 106968 L na odcinku od km 0+000 do km 1+461.
Zakres robót drogowych obejmuje:
a) wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych jezdni
b) prawostronne utwardzenie pobocza asfaltem
c) umocnienie lewostronnego pobocza kruszywem łamanym
d) przebudowa elementów odwodnienia drogi (przebudowa przepustu pod koroną drogi
e) ułożenie przepustów pod zjazdami
f) oczyszczenie, profilowanie i lokalnie odtworzenie przydrożnych rowów,
g) wykonanie zjazdów indywidualnych i publicznych o nawierzchni asfaltowej
h) regulację wysokościową istniejących zjazdów z kostki brukowej
i) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 2202545,88 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3) CZĘŚĆ III: Budowa oświetlenia drogi gminnej nr 106971 L w miejscowości Zemborzyce WojciechowskieZakres robót związanych z budową oświetlenia obejmuje;
a) montaż szafki oświetleniowej
b) budowę kablowej linii oświetleniowej o długości 1994 mb
c) montaż słupów oświetleniowych aluminiowych w ilości 39 sztuk
d) montaż opraw oświetleniowych typy LED w ilości 39 sztuk,
e) wykonanie pomiarów powykonawczych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
4.5.5.) Wartość części: 369704,99 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2266900,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2957727,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2266900,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prywatne Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe ROLBUD i Kopalnia piasku Roman Madejek,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 717-000-77-37
7.3.3) Ulica: Godów 1
7.3.4) Miejscowość: Chodel
7.3.5) Kod pocztowy: 24-350
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
budowa oświetlenia
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2266900,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2396307,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3207627,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2396307,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prywatne Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe ROLBUD i Kopalnia piasku Roman Madejek,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 717-000-77-37
7.3.3) Ulica: Godów 1;
7.3.4) Miejscowość: Chodel
7.3.5) Kod pocztowy: 24-350
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2396307,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 338000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 338000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA KOWALCZYK Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Zygmunt Kowalczyk,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 712-030-49-18
7.3.3) Ulica: _ul. Długa 97,
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-365
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2023-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |