„Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej z siedzibą Publicznego Przedszkola w Sternalicach”

GMINA RADŁÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00166236
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00166236/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-05 14:28
Lokalizacja
Radłów, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-960cf624-a9e5-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
5761500457
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie drzwi i okienRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

CRK-MANAGMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlesno, PL · lot 0
892 601,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00166236 z dnia 2023-04-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej z siedzibą Publicznego Przedszkola w Sternalicach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADŁÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Oleska 3

1.5.2.) Miejscowość: Radłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-331

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 343599005

1.5.8.) Numer faksu: 343599023

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@radlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radlow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-960cf624-a9e5-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej z siedzibą Publicznego Przedszkola w Sternalicach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-960cf624-a9e5-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00166236

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00061368/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Termomodernizacja budynku uzytecznosci publicznej Przedzkola w Sternaliocach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00094663

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZPŚ.271.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 814955,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
Wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pod nazwą:
„Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej z siedzibą Publicznego Przedszkola w Sternalicach”.
2. W ramach przedmiotu zamówienia zostaną wykonane w szczególności następujące prace:
2.1. prace rozbiórkowe niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności:
2.1.1. rozbiórka schodów wejściowych do przedszkola,
2.1.2. rozbiórka schodów wejściowych do mieszkania komunalnego oraz do piwnicy,
2.1.3. rozbiórka doświetlaczy okiennych części piwnicznej,
2.1.4. rozbiórka kostki i utwardzeń terenu,
2.1.5. rozbiórka fragmentu ogrodzenia,
2.1.6. skucie gzymsu okapowego;
2.2. prace modernizacyjne-budowlane, a w tym m.in.:
2.2.1. wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
2.2.2. wymianę wszystkich parapetów zewnętrznych i wewnętrznych,
2.2.3. remont komina,
2.2.4. wymianę zewnętrznej instalacji odgromowej,
2.2.5. wykonanie nowych obróbek blacharskich,
2.2.6. wymianę rynien i rur spustowych,
2.2.7. wykonanie wyłazu dachowego (kominiarskiego) a także dwóch ław kominiarskich na dachu,
2.2.8. wymianę pokrycia dachu,
2.2.9. docieplenie stropu nad ostatnią kondygnacją,
2.2.10. oczyszczenie elewacji oraz uzupełnienie ścian zewnętrznych,
2.2.11. docieplenie ścian zewnętrznych, z uwzględnieniem:
2.2.11.1. docieplenia ścian cokołu i przyziemia,
2.2.11.2. docieplenia ścian zewnętrznych powyżej cokołu,
2.2.11.3. wyprawy tynkarskiej,
2.2.12. wykonanie schodów zewnętrznych z kostki betonowej,
2.2.13. wykonanie nowych utwardzeń przy budynku oraz fragmentów ogrodzenia,
2.2.14. montaż dwóch zadaszeń w konstrukcji aluminiowo-szklanej nad wejściami głównymi do budynku,
2.3. prace w zakresie wewnętrznej instalacji elektrycznej, w tym dotyczące:
2.3.1. zabudowy przewodu zasilania do rozdzielni zewnętrznej (WG) oraz zabudowy złącza z wyłącznikiem ppoż.,
2.3.2. zabudowy złącza w rozdzielni (RL) z zabudową tablic licznikowych i zabezpieczeń przedlicznikowych,
2.3.3. wykonania instalacji oświetleniowej,
2.3.4. wykonanie instalacji gniazd wtykowych ogólnego przeznaczenia,
2.3.5. wykonanie instalacji 400V dla pieca CO,
2.3.6. zabudowy instalacji domofonu,
2.3.7. wykonanie instalacji odgromowej;
2.4. prace w zakresie instalacji CO i CWU, a w szczególności:
2.4.1. zabudowa kotła na eko-groszek do celów ogrzewania lokalu mieszkalnego wraz z zabudową nowej armatury kotłowej oraz wymianą pojemnościowego podgrzewacza wody na cele CWU,
2.4.2. do celów ogrzewania przedszkola – zabudowa pompy ciepła, która przy temperaturze
-5° C w sposób automatyczny wyłącza się a źródłem ogrzewania staje się nowo zamontowany kocioł na pellet, którego montaż również objęty jest przedmiotem niniejszego zamówienia,
2.4.3. zabudowa zbiornika buforowego oraz zbiornika CWU z dwoma wężownicami,
2.4.4. usunięcie miejscowych podgrzewaczy elektrycznych i w to miejsce zabudowa instalacji ciepłej wody użytkowej oraz cyrkulacji CWU od punktów czerpalnych do kotłowni,
2.4.5. wykonanie prób ciśnieniowych,
2.4.6. izolacja przewodów instalacji oraz zabezpieczenie ochronne rur,
2.4.7. podłączenie elektryczne i regulacja;
2.5. wykonanie innych prac szczegółowo opisanych w dokumentacji projektowej.
3. Na inwestycję zostały opracowane następujące dokumentacje projektowe:
3.1. Projekt architektoniczno-budowlany opracowany przez architekta Grzegorza 3Wróbla GW-_ATELIER sporządzony dla inwestycji pod nazwą „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej z siedzibą publicznego przedszkola”,
3.2. Opracowanie projektowe Termomodernizacji budynku Publicznego Przedszkola w Sternalicach, Sternalice 81, dz. nr 691. Wewnętrzna instalacja elektryczna sporządzone przez inż. Piotra Wysockiego – Zakład Usługowo-Handlowy „ELPOLBUD” Piotr Wysocki,
3.3. Projekt techniczny instalacji CO i CWU sporządzony przez mgr. inż. Marcina Kubickiego.
4. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany przedmiarem, dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, stanowiącymi załącznik nr 6 do SWZ.
5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 892601,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1015452,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 892601,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CRK - MANAGMENT SPÓŁĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓLKĄ KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761580976

7.3.3) Ulica: Dworcowa

7.3.4) Miejscowość: Olesno

7.3.5) Kod pocztowy: 46-300

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 892601,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 133 dni

2023-04-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane