Budowa żłobka i przedszkola w Kurowicach.
Gmina Brójce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00166649
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00166649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-06 08:16
- Lokalizacja
- Brójce, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7f05d18-a84f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7282700283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00166649 z dnia 2023-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa żłobka i przedszkola w Kurowicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brójce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Brójce 39
1.5.2.) Miejscowość: Brójce
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-006
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 295 01 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@brojce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.brojce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d7f05d18-a84f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa żłobka i przedszkola w Kurowicach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7f05d18-a84f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00166649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038330/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa żłobka i przedszkola w Kurowicach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00088604
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8167933,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu i robót budowlanych w formule zaprojektuj wybuduj, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa żłobka i przedszkola w Kurowicach” na działkach nr ew. 972/6, 972/4, 973, 987, 977/4, obręb 06 Kurowice, Gmina Brójce.
Inwestycja obejmuje opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz kompleksową budowę przedszkola i żłobka łącznie z wyposażeniem, instalacjami wewnętrznymi oraz infrastrukturą zewnętrzną.
Planuje się powstanie budynku parterowego, bez podpiwniczenia, z wydzielonymi odrębnymi strefami przeznaczonymi dla dzieci żłobkowych, przedszkolnych, częścią techniczną, administracyjną i kuchenną. W budynku w części żłobkowej przewidzianej dla ok. 34 dzieci planuje się dwie sale z łazienkami, dwie leżakownie, gabinet pielęgniarki, szatnię z wózkownią, pralnię, toaletę ogólnodostępną, magazyn na sprzęt wewnętrzny, pomieszczenie socjalne dla pracowników, zespół pomieszczeń kuchennych oraz pomieszczenia techniczne. W części środkowej przewidziano kilka pomieszczeń administracyjnych. W części przedszkolnej budynku przeznaczonej dla ok. 75 dzieci zlokalizowane będą trzy sale z łazienkami, sala wielofunkcyjna, gabinet logopedy, szatnia, magazyn sprzętów zewnętrznych, sala sensoryczna oraz toaleta ogólnodostępna.
Zagospodarowanie terenu wokół budynku powinno ujmować plac zabaw dla żłobka, plac zabaw dla przedszkola, ciągi piesze z kostki betonowej oraz nawierzchni mineralnej, ciągi jezdne z drogą ppoż., parking, ogrodzenie terenu, oświetlenie terenu, zagospodarowanie terenów zielonych wraz z niezbędnymi elementami małej architektury oraz infrastrukturą podziemną.
Szczegółowy zakres inwestycji tj. zaproponowany rozkład i wyposażenie pomieszczeń budynku oraz koniecznej do uwzględnienia infrastruktury wewnętrznej i zewnętrznej zostały przedstawione w programie funkcjonalno – użytkowym stanowiącym załącznik do postępowania przetargowego (dokumentacja techniczna – załącznik nr 8 do SWZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacji warunków zamówienia oraz dokumentacja techniczna (załącznik nr 8 do SWZ) umieszczone na stronie: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d7f05d18-a84f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 t.j.) Zamawiający, Gmina Brójce, unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11649069,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11911320,00 PLN
| 2023-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |