„Remont nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Wola Krzysztoporska”

GMINA WOLA KRZYSZTOPORSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00166918
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00166918/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-06 09:36
Lokalizacja
Wola Krzysztoporska, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b372bc4f-b444-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
7711029208
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00166918 z dnia 2023-04-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Wola Krzysztoporska”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLA KRZYSZTOPORSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647902

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Wola Krzysztoporska

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-371

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wola-krzysztoporska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.wola-krzysztoporska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b372bc4f-b444-11ed-9236-36fed59ea7dd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont nawierzchni bitumicznych dróg na terenie Gminy Wola Krzysztoporska”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b372bc4f-b444-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00166918

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043693/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont dróg gminnych (Patcher)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00119439

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZFP.271.1.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni bitumicznych (powierzchniowe utrwalania przy pomocy mieszanki - emulsji asfaltowej i grysów) dróg na terenie Gminy Wola Krzysztoporska. Remont dróg prowadzony będzie przy użyciu remonterów drogowych typu patcher.
Zamówienie obejmuje dostawę i wbudowanie mieszanki emulsyjno-grysowej na drogach na terenie Gminy Wola Krzysztoporska (w uszkodzonych miejscach) w szacowanej ilości 400 ton, z zastrzeżeniem, że ilość mieszanki do wbudowania może się zmniejszyć o nie więcej niż 20%. Rozliczenie między stronami nastąpi za rzeczywistą ilość wbudowanej mieszanki.
1.2. Uszczegółowienie opisu przedmiotu zamówienia zawiera:
- załącznik nr 5 do SWZ - Wytyczne Zamawiającego
- załącznik nr 6 do SWZ – Szczegółowa Specyfikacja Techniczna
- załącznik nr 7 do SWZ - Przedmiary (załączone pomocniczo)
1.3. Specyfikacja Warunków Zamówienia, składa się nie tylko z zasadniczej części opisowej, ale także ze wszystkich tworzących ją załączników, łącznie z projektem umowy dotyczącym realizacji zamówienia objętego przedmiotem niniejszego postępowania.
1.4. Przedmiary robót załączone są pomocniczo, stanowić mogą jedynie bazę do dalszych wyliczeń Wykonawcy przy kalkulacji ceny ofertowej, natomiast wykonawca szacuje cenę ofertową na podstawie własnej kalkulacji obmiarowej.
1.5. Wykonawca zobowiązany jest do dokonania wyceny na podstawie wiedzy technicznej, dokumentacji projektowej, własnej oceny z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych prac budowlanych do wykonania przedmiotowej inwestycji.
1.6. Roboty powinny być wykonane zgodnie z dokumentami zamówienia, w tym SWZ i załącznikami oraz zaleceniami Zamawiającego/inspektora nadzoru inwestorskiego. Wykonawca jest odpowiedzialny, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia.
1.7. Wynagrodzenie za tonę mieszanki ma charakter ryczałtowy, a jego zakres obejmuje wszystkie elementy konieczne do prawidłowego wykonania zamówienia.
1.8. GWARANCJA
Wykonawca udzieli zamawiającemu:
- gwarancji jakości i rękojmi za wady na okres 12 miesięcy, liczony od dnia podpisania protokołu odbioru dla ostatniej partii zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną wynosi brutto 418.200,00 zł i przekracza kwotę 350.000,00 zł brutto, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418200,00 PLN

2023-04-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane