Usługi wycen nieruchomości położonych na terenie województwa pomorskiego w 2025 roku– 4 zadania częściowe
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00057844
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00057844/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-23 09:32
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a757aba2-8806-461e-8d04-54a0e520f646
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi biegłych
Wykonawcy
3 przyznane
HENRYK JANKOWSKIGdańsk, PL · lot 0
50 220,9 PLNMACIEJ KLONOWSKIKosakowo, PL · lot 1
118 461,3 PLNMACIEJ KLONOWSKIKosakowo, PL · lot 2
51 291 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00057844 z dnia 2025-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi wycen nieruchomości położonych na terenie województwa pomorskiego w 2025 roku– 4 zadania częściowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańsców Warszawy 28
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.pruszcz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Realizacja zadań w zakresie wdrażania i stosowania instrumentów wsparcia rolnictwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi wycen nieruchomości położonych na terenie województwa pomorskiego w 2025 roku– 4 zadania częściowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a757aba2-8806-461e-8d04-54a0e520f646
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00057844
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00220534/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wycena nieruchomości z Zasobu WRSP i nieruchomości w ramach realizacji ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego położonych na terenie województwa pomorskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00645959
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRU.WO.260.35.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 528041,87 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 260056,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wycena nieruchomości położonych na terenie powiatu słupskiego i lęborskiego:A. Wycena nieruchomości rolnych o powierzchni do 2 ha niezabudowanych i zabudowanych oraz ogródków działkowych;
B. Wycena nieruchomości rolnych o powierzchni pow. od 2 ha zabudowanych i niezabudowanych;
C. Wycena nieruchomości o funkcji innej niż rolna zabudowanych i niezabudowanych;
D. Wycena lokali mieszkalnych oraz niemieszkalnych, budynków mieszkalnych lub budynków gospodarczych;
E. Wycena nieruchomości rolnych zabudowanych i niezabudowanych, w rozumieniu ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego, w ramach realizacji zadań wynikających ze wskazanej ustawy bez względu na przeznaczenie i funkcje nieruchomości;
F. Wycena aktualnej wartości pieniężnej nieruchomości przekazanej wcześniej nieodpłatnie na rzecz JST;
- szczegółowo opisanych w załączniku 1A – tabela A, B, C, D, E i F do SWZ – dot. zadania 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych
4.5.5.) Wartość części: 50317,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wycena nieruchomości położonych na terenie powiatu bytowskiego i człuchowskiego:A. Wycena nieruchomości rolnych o powierzchni do 2 ha niezabudowanych i zabudowanych oraz ogródków działkowych;
B. Wycena nieruchomości rolnych o powierzchni pow. od 2 ha zabudowanych i niezabudowanych;
C. Wycena nieruchomości o funkcji innej niż rolna zabudowanych i niezabudowanych;
D. Wycena lokali mieszkalnych oraz niemieszkalnych, budynków mieszkalnych lub budynków gospodarczych;
E. Wycena nieruchomości rolnych zabudowanych i niezabudowanych, w rozumieniu ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego, w ramach realizacji zadań wynikających ze wskazanej ustawy bez względu na przeznaczenie i funkcje nieruchomości;
F. Wycena aktualnej wartości pieniężnej nieruchomości przekazanej wcześniej nieodpłatnie na rzecz JST;
- szczegółowo opisanych w załączniku 1A – tabela A, B, C, D, E i F do SWZ – dot. zadania 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych
4.5.5.) Wartość części: 96459,35 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wycena nieruchomości położonych na terenie powiatu wejherowskiego, puckiego, tczewskiego, starogardzkiego, chojnickiego, kartuskiego, kościerskiego, gdańskiego (M. Gdańsk, Sopot, Gdynia):A. Wycena nieruchomości rolnych o powierzchni do 2 ha niezabudowanych i zabudowanych oraz ogródków działkowych;
B. Wycena nieruchomości rolnych o powierzchni pow. od 2 ha zabudowanych i niezabudowanych;
C. Wycena lokali mieszkalnych oraz niemieszkalnych, budynków mieszkalnych lub budynków gospodarczych;
D. Wycena nieruchomości rolnych zabudowanych i niezabudowanych, w rozumieniu ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego, w ramach realizacji zadań wynikających ze wskazanej ustawy bez względu na przeznaczenie i funkcje nieruchomości;
E. Wycena nieruchomości rolnych zabudowanych i niezabudowanych, w rozumieniu ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego, w ramach realizacji zadań wynikających ze wskazanej ustawy bez względu na przeznaczenie i funkcje nieruchomości;
F. Wycena aktualnej wartości pieniężnej nieruchomości przekazanej wcześniej nieodpłatnie na rzecz JST;
- szczegółowo opisanych w załączniku 1A – tabela A, B, C, D, E i F do SWZ – dot. zadania 3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych
4.5.5.) Wartość części: 41833,33 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wycena nieruchomości położonych na terenie powiatu nowodworskiego, malborskiego, sztumskiego, kwidzyńskiego;A. Wycena nieruchomości rolnych o powierzchni do 2 ha niezabudowanych i zabudowanych oraz ogródków działkowych;
B. Wycena nieruchomości rolnych o powierzchni pow. od 2 ha niezabudowanych;
C. Wycena nieruchomości o funkcji innej niż rolna zabudowanych i niezabudowanych;
D. Wycena lokali mieszkalnych oraz niemieszkalnych, budynków mieszkalnych lub budynków gospodarczych;
E. Wycena nieruchomości rolnych zabudowanych i niezabudowanych, w rozumieniu ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego, w ramach realizacji zadań wynikających ze wskazanej ustawy bez względu na przeznaczenie i funkcje nieruchomości;
F. Wycena nieruchomości rolnych zabudowanych i niezabudowanych, w rozumieniu ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego, w ramach realizacji zadań wynikających ze wskazanej ustawy bez względu na przeznaczenie i funkcje nieruchomości;
- szczegółowo opisanych w załączniku 1A – tabela A, B, C, D, E i F do SWZ – dot. zadania 4.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych
4.5.5.) Wartość części: 71447,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50220,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78720,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50220,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RADIUS Obrót i Wycena Nieruchomości Henryk Jankowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5841550397
7.3.3) Ulica: Jaśkowa Dolina 72/7
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-286
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50220,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118461,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118461,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118461,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MK GLOBAL. Wycena i Obsługa Nieruchomości Maciej Klonowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782941043
7.3.3) Ulica: Kminkowa 19A/1
7.3.4) Miejscowość: Kosakowo
7.3.5) Kod pocztowy: 81-198
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118461,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51291,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71070,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51291,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MK GLOBAL. Wycena i Obsługa Nieruchomości Maciej Klonowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5782941043
7.3.3) Ulica: ul. Kminkowa 19A/1
7.3.4) Miejscowość: Kosakowo
7.3.5) Kod pocztowy: 81-198
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51291,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym na składanie ofert tj. do dnia 02 stycznia 2025r r do godz. 12:00 nie została złożona żadna oferta na realizację części zadania 4 przedmiotowego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |