EZP 14/23 Przeprowadzenie kursów Prawo jazdy kat. B w ramach realizacji projektu: „Rozwój szkolnictwa zawodowego w Gdyni – ucz się, doświadczaj, pracuj” .
Gmina Miasta Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00167789
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-06 12:56
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkół nauki jazdy
Wykonawcy
5 przyznanych
WIESŁAWA WYSOCKAKościerzyna, PL
26 600 PLNWIESŁAWA WYSOCKAKościerzyna, PL
26 600 PLNWIESŁAWA WYSOCKAKościerzyna, PL
13 300 PLNWIESŁAWA WYSOCKAKościerzyna, PL
13 300 PLNWIESŁAWA WYSOCKAKościerzyna, PL
13 300 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.