WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO Z BLACHY TRAPEZOWEJ NA BLACHODACHÓWKĘ ORAZ MONTAŻ EKRANU Z MEMBRAMY DACHOWEJ W SPZOZ w Mogilanach ul. Św. Bartłomieja Apostoła 21, 32-031 Mogilany
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MOGILANACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00168568
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00168568/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-06 16:10
- Lokalizacja
- Mogilany, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c823fbd-b929-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 9441810804
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00168568 z dnia 2023-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO Z BLACHY TRAPEZOWEJ NA BLACHODACHÓWKĘ ORAZ MONTAŻ EKRANU Z MEMBRAMY DACHOWEJ W SPZOZ w Mogilanach ul. Św. Bartłomieja Apostoła 21, 32-031 Mogilany
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MOGILANACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351571541
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Bartłomieja Apostoła 21
1.5.2.) Miejscowość: Mogilany
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-031
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzoz@mogilany.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzoz-mogilany.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c823fbd-b929-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO Z BLACHY TRAPEZOWEJ NA BLACHODACHÓWKĘ ORAZ MONTAŻ EKRANU Z MEMBRAMY DACHOWEJ W SPZOZ w Mogilanach ul. Św. Bartłomieja Apostoła 21, 32-031 Mogilany2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c823fbd-b929-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00168568
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00114874/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO Z BLACHY TRAPEZOWEJ NA BLACHODACHÓWKĘ ORAZ MONTAŻ EKRANU Z MEMBRAMY DACHOWEJ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00119243
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-M.1/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Roboty budowlane polegające na wymianie pokrycia dachu budynku Przychodni Zdrowia SPZOZ w Mogila-nach ul. Św. Bartłomieja Apostoła 21, 32-031 Mogilany wraz z ociepleniem nowego pokrycia, szczegóły realiza-cji przedmiotu zamówienia zawarte są w załączniku nr 3 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), na który składają się: przedmiar robót oraz STWiOR - zawierający kluczowe wymagania techniczne i jakościowe przed-miotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty dodatkowej brutto wyniosła 485 000,00 zł . Zamawiający uznał że nie może w tak znacznym stopniu podnieść kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia . Kwota przeznaczona na sfinansowanie wynosiła 300 000,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485000,00 PLN
| 2023-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |