Budowa dróg gminnych w Gminie Głowaczów
Gmina Głowaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00169042
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00169042/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-07 09:28
- Lokalizacja
- Głowaczów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6fe0ed7-9706-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 8121839384
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00169042 z dnia 2023-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych w Gminie Głowaczów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głowaczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223646
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 35
1.5.2.) Miejscowość: Głowaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-903
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 6231075
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@glowaczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glowaczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
glowaczow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg gminnych w Gminie Głowaczów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6fe0ed7-9706-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00169042
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021492/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa dróg gminnych w Gminie Głowaczów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00039675
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2882678,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pt. „ Budowa dróg gminnych w Gminie Głowaczów w systemie zaprojektuj – zbuduj dla zadań:
- zadanie I : Budowa drogi gminnej w miejscowości Łukawa,
- zadanie II: Budowa drogi gminnej w miejscowości Cecylówka Głowaczowska,
- zadanie III; Budowa drogi gminnej w miejscowości Henryków,
- zadanie IV: Budowa drogi gminnej w miejscowości Zadąbrowie.
Wszystkie roboty budowlane w ramach niniejszego zamówienia dla w/w zadań muszą być wykonane zgadnie z załączonymi programami funkcjonalno – użytkowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji, którą stanowią załączniki do niniejszej SWZ:
Zadanie I - Budowa drogi gminnej w miejscowości Łukawa o dł. 772 mb .
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla w/w odcinka drogi gminnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno – Użytkowy, który stanowi załącznik do SWZ.
W trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania Prawa Polskiego podczas projektowania, realizacji i ukończenia robót zgodnie z normami, prawami dotyczącymi budowania obiektów budowlanych, ochrony środowiska i będzie się stosował do prawa regulującego warunki i wymogi w zakresie celu, jakiemu roboty objęte zamówieniem mają służyć.
Wymagania ujęte w Programie Funkcjonalno – Użytkowym stanowiące załącznik nr 9 do SWZ może nie obejmować wszystkich szczegółów niezbędnych do opracowania projektu dlatego też przed sporządzeniem oferty zaleca się dokonanie wizji lokalnej terenu na którym planowana jest budowa drogi.
Zadanie II - Budowa drogi gminnej w miejscowości Cecylówka Głowaczowska o dł. 991 mb .
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla w/w odcinka drogi gminnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno – Użytkowy, który stanowi załącznik do SWZ.
W trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania Prawa Polskiego podczas projektowania, realizacji i ukończenia robót zgodnie z normami, prawami dotyczącymi budowania obiektów budowlanych, ochrony środowiska i będzie się stosował do prawa regulującego warunki i wymogi w zakresie celu, jakiemu roboty objęte zamówieniem mają służyć.
Wymagania ujęte w Programie Funkcjonalno – Użytkowym stanowiące załącznik nr 10 do SWZ może nie obejmować wszystkich szczegółów niezbędnych do opracowania projektu dlatego też przed sporządzeniem oferty zaleca się dokonanie wizji lokalnej terenu na którym planowana jest budowa drogi.
Zadanie III - Budowa drogi gminnej w miejscowości Henryków o dł. 990 mb .
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla w/w odcinka drogi gminnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno – Użytkowy, który stanowi załącznik do SWZ.
W trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania Prawa Polskiego podczas projektowania, realizacji i ukończenia robót zgodnie z normami, prawami dotyczącymi budowania obiektów budowlanych, ochrony środowiska i będzie się stosował do prawa regulującego warunki i wymogi w zakresie celu, jakiemu roboty objęte zamówieniem mają służyć.
Wymagania ujęte w Programie Funkcjonalno – Użytkowym stanowiące załącznik nr 11 do SWZ może nie obejmować wszystkich szczegółów niezbędnych do opracowania projektu dlatego też przed sporządzeniem oferty zaleca się dokonanie wizji lokalnej terenu na którym planowana jest budowa drogi.
Zadanie IV - Budowa drogi gminnej w miejscowości Zadąbrowie o dł. 705 mb .
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla w/w odcinka drogi gminnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno – Użytkowy, który stanowi załącznik do SWZ.
W trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania Prawa Polskiego podczas projektowania, realizacji i ukończenia robót zgodnie z normami, prawami dotyczącymi budowania obiektów budowlanych, ochrony środowiska i będzie się stosował do prawa regulującego warunki i wymogi w zakresie celu, jakiemu roboty objęte zamówieniem mają służyć.
Wymagania ujęte w Programie Funkcjonalno – Użytkowym stanowiące załącznik nr 12 do SWZ może nie obejmować wszystkich szczegółów niezbędnych do opracowania projektu dlatego też przed sporządzeniem oferty zaleca się dokonanie wizji lokalnej terenu na którym planowana jest budowa drogi.
2. Ponadto w ramach niniejszego zamówienia Wykonawca na swój koszt zobowiązany jest do:
- udzielenia minimum 36 miesięcy gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane i użyte do wykonania zamówienia materiały i wyroby budowlane,
- wykonania dokumentacji inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej i przekazania jej Za-mawiającemu po zakończeniu robót budowlanych,.
- przedmiot zamówienia należy wykonać z nowych materiałów budowlanych, na które Wyko-nawca dostarczy certyfikaty lub atesty dopuszczenia do użytkowania na każde żądanie in-spektora nadzoru oraz przekaże je Zamawiającemu w dniu odbioru przedmiotu zamówienia,
- po zakończeniu robót, ale przed terminem ich odbioru, należy uporządkować plac budowy i oddać go w należytym stanie, nie gorszym niż przed rozpoczęciem robót,
- uzyskać wszelkie wymagane prawem decyzje zezwalające na użytkowanie obiektu.
3. Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile jest to mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) podwykonawców (wg załączonego wzoru formularz ofertowy - zał. nr 1 do SWZ).
4. Powierzenie części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5126691,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7449920,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5126691,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 671990431
7.3.3) Ulica: Asfaltowa 2
7.3.4) Miejscowość: Jasieniec
7.3.5) Kod pocztowy: 05-604
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5126691,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-31| 2023-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |