Przebudowa ciągu ulic Cwendrycha, Szukalskiego, Kaleniewicz, Andrychiewicza w Warcie wraz z budową kanalizacji deszczowej

GMINA WARTA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00169063
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00169063/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-07 09:32
Lokalizacja
Warta, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-405ff687-ca18-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8272139526
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00169063 z dnia 2023-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ciągu ulic Cwendrycha, Szukalskiego, Kaleniewicz, Andrychiewicza w Warcie wraz z budową kanalizacji deszczowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARTA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934542

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 1

1.5.2.) Miejscowość: Warta

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-290

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gimwarta.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminawarta.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gimwarta.logintrade.net/rejestracja/ustawowe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ciągu ulic Cwendrycha, Szukalskiego, Kaleniewicz, Andrychiewicza w Warcie wraz z budową kanalizacji deszczowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-405ff687-ca18-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00169063

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018526/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa ciągu ulic Cwendrycha, Szukalskiego, Kaleniewicz, Andrychiewicza w Warcie wraz z budową kanalizacji deszczowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00149515

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOA.271.7.2023.Zp

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiot zamówienia: Przebudowa ciągu ulic Cwendrycha, Szukalskiego, Kaleniewicz, Andrychiewicza w Warcie wraz z budową kanalizacji deszczowej.
3.2 Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
3.2.1 Branża drogowa:
3.2.1.1 Roboty pomiarowe i przygotowawcze;
3.2.1.2 Roboty rozbiórkowe
3.2.1.3 Roboty ziemne;
3.2.1.4 Wykonanie jezdni;
3.2.1.5 Wykonanie chodników, zjazdów miejsc postojowych;
3.2.1.6 Roboty remontowe;
3.2.1.7 Oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu;
3.2.1.8 Montaż opraw oświetlenia ulicznego;
3.2.1.9 Zieleń.
3.2.2 Branża – kanalizacja deszczowa:
3.2.2.1 Roboty ziemne i przygotowawcze;
3.2.2.2 Wykonanie kanałów rurowych i roboty instalacyjne.
3.2.3 Branża teletechniczna:
3.2.3.1 Przebudowa kanalizacji teletechnicznej;
3.2.3.2 Budowa kanału technologicznego.
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Techniczna –Projekt Techniczny, Specyfikacje Techniczne, Przedmiary stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
3.4 Wykonawca sporządzi dokumentację powykonawczą.
3.5 Wymagany okres gwarancji na roboty budowlane minimum 36 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ nie uzyskał środków na sfinansowanie zamówienia.
2023-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane