Remont elewacji wraz z wykonaniem izolacji ścian piwnic, przebudową wejścia głównego, montażem windy w budynku nr 5 z podziałem na etapy robót – II ETAP Winda
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00169131
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00169131/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-07 09:46
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95e9e9ac-bf35-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
- Identyfikator
- 5860104693
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00169131 z dnia 2023-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji wraz z wykonaniem izolacji ścian piwnic, przebudową wejścia głównego, montażem windy w budynku nr 5 z podziałem na etapy robót – II ETAP Winda
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190064136
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Inżyniera Jana Śmidowicza, 69
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-127
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@amw.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amw.gdynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji wraz z wykonaniem izolacji ścian piwnic, przebudową wejścia głównego, montażem windy w budynku nr 5 z podziałem na etapy robót – II ETAP Winda2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95e9e9ac-bf35-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00169131
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00074940/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont elewacji wraz z wykonaniem izolacji ścian piwnic, przebudową wejścia głównego, montażem windy w budynku nr 5 z podziałem na etapy robót - II ETAP winda
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
POWER.03.05.00-00-A036/192.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00130799
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMW-KANC.SZP.2712.17.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie szybu windowego, montaż windy, wykonanie nadproży w budynku, prace rozbiórkowe i roboty związane ze zmianami funkcjonalnymi w budynku (stolarka okienna i drzwiowa) oraz związane z infrastrukturą podziemną i zagospodarowaniem terenu - w ramach inwestycji
pn: „Remont elewacji wraz z wykonaniem izolacji ścian piwnic, przebudową wejścia głównego, montażem windy w budynku nr 5 z podziałem na etapy robót – II ETAP Winda” na terenie Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni przy ul. Śmidowicza 69, wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 1859, współfinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020 (POWR.03.05.00-00-A036/19) ogłoszonego w ramach Osi Priorytetowej III, Szkolnictwo Wyższe dla Gospodarki i Rozwoju, Działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, projekt: „Akademia Marynarki Wojennej dostępna dla osób z niepełnosprawnościami” zadanie 6 Dostosowanie architektoniczne budynków AMW do osób z niepełnosprawnościami, podzadanie 48
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.| 2023-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |