Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej
Politechnika Świętokrzyska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00169144
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-07 09:52
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6570009774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia awaryjne i zabezpieczająceKomputer biurkowyMonitory ekranowePakiety oprogramowania użytkowegoUrządzenia drukujące i graficzne
Wykonawcy
11 przyznanych
Marksoft Marek KunderaKielce, PL
356,7 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
3075 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
399,75 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
4734 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
532,59 PLNTOMASZ DZIEDZICWilkowa, PL
1167 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
3328,67 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
390,86 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
2423,16 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
3316,56 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
2423,16 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.