Przebudowa dróg w miejscowościach Goleniowy, Rokitno i Szczekociny.
GMINA SZCZEKOCINY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00169322
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00169322/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-07 10:36
- Lokalizacja
- Szczekociny, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53880f9f-bdd6-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
- Identyfikator
- 6492291092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00169322 z dnia 2023-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg w miejscowościach Goleniowy, Rokitno i Szczekociny.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZCZEKOCINY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398735
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Senatorska 2
1.5.2.) Miejscowość: Szczekociny
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-445
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 34 355 70 50 wew. 108
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szczekociny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szczekociny.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-53880f9f-bdd6-11ed-8261-62cbbe4d0ca41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg w miejscowościach Goleniowy, Rokitno i Szczekociny.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53880f9f-bdd6-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00169322
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00070238/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa dróg w miejscowościach Goleniowy, Rokitno i Szczekociny.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00127428
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.1.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie ulicy Kochowskiego oraz ulicy Cmentarnej w Goleniowach.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 1145520,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnejnr 647059S w Rokitnie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 773880,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie ulic: Wodzickiego, Mostowa, Grochowskiego, Konopnickiej, Ściegiennego, Strażaka i Wesoła (wraz z sięgaczami) oraz PlacuTadeusza Kościuszki w Szczekocinach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 3391800,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie ulicy Zielonej, wraz z odcinkami kanalizacji deszczowej ulicy Nadrzecznej oraz ul. Dębowiec w Szczekocinach.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 3922740,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w zakresie Części 1 zamówienia złożona została jedna oferta, w której zaoferowano wykonanie przedmiotu zamówienia za cenę 1 759 050,00 PLN.
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia w zakresie Części 1 zamówienia kwotę 1 303 000,00 PLN brutto.
Cena jedynej złożonej oferty przewyższają wysokość środków jaką Zamawiający zmierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o 456 050,00 PLN tj. o 35,0%
Zamawiający nie może zwiększyć wysokości środków na sfinansowanie zmówienia do ceny jedynej złożonej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w zakresie Części 2 zamówienia złożone zostały dwie oferty, w których zaoferowane ceny ofert wynosiły odpowiednio Oferta Nr 1 – 1 243 803,00 PLN i Oferta Nr 2 – 1 188 000,00 PLN.
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia kwotę 880 000,00 PLN brutto.
Ceny złożonych ofert przewyższają wysokość środków jaką Zamawiający zmierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia odpowiednio:
1) Oferty Nr 1 o 363 803,00 PLN tj. o 41,34%
2) Oferty Nr 2 o 308 000,00 PLN tj. o 35,00%.
Zamawiający nie może zwiększyć wysokości środków na sfinansowanie zmówienia do ceny żadnej ze złożonych ofert.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
We wskazanym w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Ogłoszeniu o zamówieniu terminie składania ofert, tj. do dnia 24 marca 2023 r. do godz. 11:00 w zakresie Części 1 zamówienia nie złożono żadnej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
We wskazanym w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Ogłoszeniu o zamówieniu terminie składania ofert tj. do dnia 24 marca 2023 r. do godz. 11:00 w zakresie Części 2 zamówienia nie złożono żadnej oferty.
| 2023-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |