Roboty budowlane polegające na modernizacji Oddziału Chirurgicznego Szpitala Powiatowego w Strzelcach Opolskich
Szpital Powiatowy im. Prałata J. Glowatzkiego w Strzelcach Opolskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00169601
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00169601/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-07 11:31
- Lokalizacja
- Strzelce Opolskie, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8591b801-ad28-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7561747987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00169601 z dnia 2023-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na modernizacji Oddziału Chirurgicznego Szpitala Powiatowego w Strzelcach Opolskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy im. Prałata J. Glowatzkiego w Strzelcach Opolskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311585
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Opolska 36A
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne1@szpital.strzelce-op.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.strzelce-op.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8591b801-ad28-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na modernizacji Oddziału Chirurgicznego Szpitala Powiatowego w Strzelcach Opolskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8591b801-ad28-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00169601
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020172/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja Oddziału Chirurgii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Postępowanie jest prowadzone w ramach projektu „Poprawa wydajności usług medycznych w Szpitalu Powiatowym w Strzelcach Opolskich poprzez modernizację Oddziału Chirurgii wraz z dostawą sprzętu” – dofinansowanego z Funduszy Europejskich, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego, Oś Priorytetowa X2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00098797
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP/02-ZP/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w oddziale chirurgicznym, na I piętrze. Zakres robót obejmuje roboty ogólnobudowlane polegające na modernizacji 14 sal chorych, w tym 7 z łazienkami (2 sal czteroosobowych, 2 sale jednoosobowe, 6 sal dwuosobowych i 4 sal trzyosobowych). 2 dyżurki pielęgniarskie zostaną zorganizowane jako otwarte przestrzenie z konsolami i pokojami przygotowawczymi pielęgniarek. Następujące pomieszczenia poddane zostaną modernizacji w celu przystosowania do nowych funkcji: brudowniki, kuchenki, pomieszczenia porządkowe, pokój lekarzy, gabinety badań, pokoje socjalne, magazyny, pokój masażu, pokój dzienny pacjenta, oraz WC personelu. Istniejący taras w prawym skrzydle zostanie zabudowany ( przeszklony ) z przeznaczeniem na pokój masażu. Przewidziano wymianę posadzek, nową wykładzinę lub płytki ceramiczne, malowanie ścian, częściowe wykończenie ścian płytkami ceramicznymi, montaż sufitów podwieszonych w niektórych pomieszczeniach, wymianę stolarki drzwiowej, modernizację instalacji wod-kan, c.o., gazów medycznych, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, elektrycznej, komputerowej, telewizyjnej i przyzywowej. Nastąpi wymiana armatury i urządzeń sanitarnych. Podobnie instalacja elektryczna. Instalacja gazów medycznych zostanie dostosowana do nowego układu łóżek z zestawami przyłóżkowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w następujących projektach budowlanych z 2015r. wykonanych przez Biuro Architektoniczne Utex z Gliwic, które stanowią załączniki do niniejszej SIWZ, oraz dokumentach własnych Zamawiającego ( zakres p.poż, instalacja klimatyzacji)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3224000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3874500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3224000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany Andrzej Krok
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530855458
7.3.3) Ulica: Wodna 25
7.3.4) Miejscowość: Kadłub
7.3.5) Kod pocztowy: 47-175
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3224000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2023-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |