Świadczenie usług transportu sanitarnego dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach
POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00169625
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-07 11:36
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5891941823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
6 przyznanych
Michał MłyńskiŻukowo, PL
103 680 PLNMichał DomaszkMezowo, PL
103 680 PLNWiesław WłodarczykKościerzyna, PL
103 680 PLNBartłomiej MerchelKosowo, PL
145 152 PLNDAWID NOWAK - NOWAKKARETASKRZESZEWO, PL
145 152 PLNTransport Sanitarny Młyński PawełWielki Klincz, PL
155 520 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.