Wykonanie poszerzenia jezdni w km 7+153 - 7+300 w celu doprowadzenia do parametrów zgodnych z pozostałym zakresem realizowanej inwestycji: Przebudowa dróg powiatowych nr 1201F, 1204F, 1203F (...)
POWIAT ZIELONOGÓRSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00170397
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00170397/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-11 09:04
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f93e9182-c49d-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9730588217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00170397 z dnia 2023-04-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie poszerzenia jezdni w km 7+153 - 7+300 w celu doprowadzenia do parametrów zgodnych z pozostałym zakresem realizowanej inwestycji: Przebudowa dróg powiatowych nr 1201F, 1204F, 1203F (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ZIELONOGÓRSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podgórna 5
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-057
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-zielonogorski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat-zielonogorski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f93e9182-c49d-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie poszerzenia jezdni w km 7+153 - 7+300 w celu doprowadzenia do parametrów zgodnych z pozostałym zakresem realizowanej inwestycji: Przebudowa dróg powiatowych nr 1201F, 1204F, 1203F (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f93e9182-c49d-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00170397
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W ocenie Zamawiającego zastosowanie trybu z wolnej ręki uznaje się w pełni zasadne gdyż wiąże się w nierozerwalny sposób ze wskazanymi w art 214 ust 1 pkt 1 lit a) przesłankami a mianowicie w trakcie realizacji inwestycji oznaczonej nr OR.273.17.2022, której wykonawcą jest firma Strabag Infrastruktura Południe sp. z o.o. Wysoka ul. Lipowa 5A, 52-200 Wrocław, powołana przez Zamawiającego komisja oraz Inspektor Nadzoru stwierdzili, że z uwagi na warunki występujące w ternie istnieje możliwość wykonania jezdni o szerokości większej niż zaprojektowana. Umożliwi to doprowadzenie projektowanje jezdni do parametrów zgodnych z parametrami jezdni w pozostałym zakresie realizowanych robót.Z uwagi na brak miejsca w tej części ogłoszenia cd. znajduje się w "Identyfikator wcześniejszego postępowania lub konkursu"
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Z uwagi na fakt, iż realizowane roboty budowlane w ramach zadania OR.273.8.2023 prowadzone są na terenie przekazanym już w inwestycji pod nr OR.273.17.2022 , roboty budowlane muszą być świadczone przez tego samego wykonawcę.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.273.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie poszerzenia jezdni w km 7+153 - 7+300 w celu doprowadzenia do parametrów zgodnych z pozostałym zakresem realizowanej inwestycji - Przebudowa dróg powiatowych nr 1201F, 1204F, 1203F relacji Krężoły - Łęgowo -Klępsk ( etap IV odcinek Łęgowo-Klępsk)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Strabag Infrastruktura Południe sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260038485
7.3.3) Ulica: Lipowa 5A
7.3.4) Miejscowość: Wysoka
7.3.5) Kod pocztowy: 52-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67962,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |