Budowa centrum integracji społecznej i kulturalnej w sołectwie Wałkowiska.

GMINA OSIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00170675
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00170675/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-11 10:33
Lokalizacja
Osie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce32f5b0-aeab-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
5591130747
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne gazowe

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK STOSIKOsie, PL · lot 0
1 070 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00170675 z dnia 2023-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa centrum integracji społecznej i kulturalnej w sołectwie Wałkowiska.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351044

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Osie

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-150

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 523329540

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pawlak@osie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://osie.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa centrum integracji społecznej i kulturalnej w sołectwie Wałkowiska.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce32f5b0-aeab-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00170675

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026146/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa centrum integracji społecznej i kulturalnej w sołectwie Wałkowiska.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00100016

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROŚBiGK.271.3.2023.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja położona jest we wsi Żur, sołectwo Wałkowiska, gmina Osie, Powiat świecki, woj. Kujawsko-pomorskie. Zadanie obejmuje budowę świetlicy wiejskiej, jednokondygnacyjnej o pow. użytkowej 97,1 m2, powierzchni zabudowy 128,65m2 wraz z zagospodarowaniem terenu. Teren nieruchomości jest terenem niezabudowanym, o niewielkim spadku terenu i nieogrodzonym. W skład zadania wchodzą elementy wyposażenia świetlicy oraz budowa placu zabaw i siłowni plenerowej. Obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej murowanej, konstrukcja dachu drewniana. Strop podwieszany do krokwi. Fundamenty- żelbetowe ławy i stopy. Kanalizacja sanitarna – przydomowa oczyszczalnia ścieków. Centralne ogrzewanie – instalacja gazowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1070100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1370220,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1070100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Malarstwo - Tapeciarstwo Usługi Remontowo - Budowlane Stosik Leszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5591004830

7.3.3) Ulica: Dworcowa 9A

7.3.4) Miejscowość: Osie

7.3.5) Kod pocztowy: 86-150

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1070100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2023-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane