Usługa naprawy pojazdów służbowych 32WOG oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu, wykonywana w warsztatach samochodowych Wykonawcy w 2023r w zakresie 10(dziesięciu) części

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00170925
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-04-11 11:45
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9223046357
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

Wykonawcy

10 przyznanych

GRZEGORZ STĘPIEŃKraśnik, PL
20 000 PLN
GRZEGORZ STĘPIEŃKraśnik, PL
40 000 PLN
GRZEGORZ STĘPIEŃKraśnik, PL
20 000 PLN
GRZEGORZ STĘPIEŃKraśnik, PL
15 000 PLN
ANDRZEJ KAPUŚNIAKBiłgoraj, PL
20 000 PLN
ANDRZEJ KAPUŚNIAKBiłgoraj, PL
40 000 PLN
ANDRZEJ KAPUŚNIAKBiłgoraj, PL
20 000 PLN
ANDRZEJ KAPUŚNIAKBiłgoraj, PL
20 000 PLN
ANDRZEJ KAPUŚNIAKBiłgoraj, PL
40 000 PLN
GRZEGORZ STĘPIEŃKraśnik, PL
15 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.