„Budowa elementów małej architektury - PLAC ZABAW – na działce nr 160, 161 w miejscowości Świątniki Górne”.

Gmina Świątniki Górne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00170965
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00170965/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-11 11:54
Lokalizacja
Świątniki Górne, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae3cf15c-b348-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
9442226987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00170965 z dnia 2023-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa elementów małej architektury - PLAC ZABAW – na działce nr 160, 161 w miejscowości Świątniki Górne”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świątniki Górne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555499

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: K. Bruchnalskiego 36

1.5.2.) Miejscowość: Świątniki Górne

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-040

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@swiatniki-gorne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiatniki-gorne.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/swiatniki-gorne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa elementów małej architektury - PLAC ZABAW – na działce nr 160, 161 w miejscowości Świątniki Górne”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae3cf15c-b348-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00170965

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064835/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa elementów małej architektury - plac zabaw - na działkach nr 160, 161 w miejscowości Świątniki Górne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00115852

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RL.042.3.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu terenu w miejscu publicznym poprzez budowę elementów małej architektury – placu zabaw oraz wykonaniu zadaszenia w konstrukcji aluminiowej nad istniejącą sceną plenerową w miejscowości Świątniki Górne przy ul. Kazimierza Bruchnalskiego 36, na działce nr 160, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr KR1I/00041139/0 oraz na działce nr 161, dla której prowadzona księga wieczysta nr KR1I/00032564/2.
Przedmiot inwestycji obejmuje wykonanie robót ziemnych i przygotowawczych. Demontażu z wywozem i utylizacją istniejącego wyposażenia małej architektury i nawierzchni. Wykonania nawierzchni. Montażu elementów wyposażenia placu zabaw. Malowaniu muru otaczającego plac zabaw, a także wykonaniu zadaszenia w konstrukcji aluminiowej nad istniejącą sceną plenerową.
Szczegółowy opis zamówienia jest zawarty w SWZ oraz w dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 263 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.), - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający odstąpił od dokonania ponownego badania i oceny ofert, spośród pozostałych złożonych w postępowaniu przez wykonawców, ze względu na znaczące przekroczenia założonego budżetu zadaniowego, cen zaproponowanych przez pozostałych Wykonawców.
2023-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane