Przebudowa infrastruktury technicznej na terenie Gminy Dębnica Kaszubska - infrastruktura drogowa i studnie ujęcia wody

Gmina Dębnica Kaszubska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00171059
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00171059/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-11 12:17
Lokalizacja
Dębnica Kaszubska, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5b3e426-c7ef-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8392192397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie budowy drógUsługi sporządzania mapInstalowanie znaków drogowychRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00171059 z dnia 2023-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa infrastruktury technicznej na terenie Gminy Dębnica Kaszubska - infrastruktura drogowa i studnie ujęcia wody

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębnica Kaszubska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979803

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ks. Antoniego Kani

1.5.2.) Miejscowość: Dębnica Kaszubska

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-248

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@debnicakaszubska.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debnicakaszubska.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b5b3e426-c7ef-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa infrastruktury technicznej na terenie Gminy Dębnica Kaszubska - infrastruktura drogowa i studnie ujęcia wody

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5b3e426-c7ef-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00171059

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036428/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa infrastruktury technicznej na terenie Gminy Dębnica Kaszubska - infrastruktura drogowa i studnie ujęcia wody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00145488

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPI.271.4.2023.JD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbudowa pięciu ujęć wody w miejscowościach Budowo, Leśnia, Maleniec, Niepoględzie oraz Skarszów Dolny w systemie zaprojektuj i wybuduj
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie przebudowy pięciu ujęć wody dla potrzeb zaopatrzenie ludności w wodę i towarzyszących stacji wodociągowych oraz uzyskanie dokumentów umożliwiających użytkowanie przebudowanych obiektów.
Planowany zakres prac obejmuje:
1) wykonanie dokumentacji projektowej,
2) wykonanie dodatkowego (budowa nowego) odwiertu studni,
3) zamontowanie naziemnej obudowy studni na nowym odwiercie,
4) zabudowanie odwiertu rurami wraz z agregatem pompowym,
5) przebudowę infrastruktury istniejących ujęć wraz z wymianą instalacji wodociągowej, elektrycznej i automatyki,
6) dla stacji w Budowie i Niepoględziu przewidziano zainstalowanie stacjonarnych agregatów prądotwórczych.
Szczegółowy opis zadania zawiera załącznik nr 10.1. do SWZ – Program Funkcjonalno Użytkowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.) Wartość części: 1491690,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa drogi w m. Łabiszewo
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych oraz uzyskanie dokumentów umożliwiających użytkowanie drogi.
Planowany zakres prac obejmuje:
1) budowę ok. 260 m drogi wewnętrznej wraz z połączeniem z drogą powiatową,
2) budowę drogi o nawierzchni bitumicznej z odwodnieniem powierzchniowym,
3) budowę poboczy, zjazdów, dojść do posesji wraz z oznakowaniem drogowym.
Szczegółowy opis zadania zawiera załącznik nr 10.2. do SWZ – Projekt budowlany, STWiORB oraz pomocniczo Przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 433216,71 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa drogi w m. Starnice w systemie zaprojektuj i wybuduj
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych oraz uzyskanie dokumentów umożliwiających użytkowanie drogi.
Planowany zakres prac obejmuje:
1) wykonanie dokumentacji projektowej,
2) sfrezowanie warstwy ścieralnej,
3) wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej na dł. ok. 350 m,
4) wykonane jednostronnego pobocza z kruszywa łamanego,
5) wykonanie chodników i zjazdów na posesje,
6) wykonanie odprowadzenia wód deszczowych.
Szczegółowy opis zadania zawiera załącznik nr 10.3. do SWZ - Program Funkcjonalno Użytkowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354000-4 - Usługi sporządzania map

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.5.) Wartość części: 677921,28 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z uwagi na brak możliwości dofinansowania zamówienia Zamawiający unieważnił postępowanie pn. Przebudowa infrastruktury technicznej na terenie Gminy Dębnica Kaszubska- infrastruktura drogowa i studnie ujęcia wody w każdym zadaniu, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych – cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia., przy czym Zamawiający nie ma możliwości jej dofinansowania do wysokości ceny oferty najkorzystniejszej.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z uwagi na brak możliwości dofinansowania zamówienia Zamawiający unieważnił postępowanie pn. Przebudowa infrastruktury technicznej na terenie Gminy Dębnica Kaszubska- infrastruktura drogowa i studnie ujęcia wody w każdym zadaniu, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych – cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia., przy czym Zamawiający nie ma możliwości jej dofinansowania do wysokości ceny oferty najkorzystniejszej.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z uwagi na brak możliwości dofinansowania zamówienia Zamawiający unieważnił postępowanie pn. Przebudowa infrastruktury technicznej na terenie Gminy Dębnica Kaszubska- infrastruktura drogowa i studnie ujęcia wody w każdym zadaniu, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych – cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia., przy czym Zamawiający nie ma możliwości jej dofinansowania do wysokości ceny oferty najkorzystniejszej.

2023-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane