Realizacja kursów z różnych branż dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu „Fachowcy w swojej branży”
Powiat Brzeski - Starostwo Powiatowe w Brzesku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00171415
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-11 13:57
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8691652725
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
42 przyznane
FUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
3580 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
3606 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
5584 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
5260 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
3100 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
3100 PLNSTEFAN SOWATymowa 99A, PL
35 400 PLNJÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX"TARNÓW, PL
35 850 PLNADRIAN FLISDzwola, PL
12 000 PLNADRIAN FLISDzwola, PL
12 000 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
2800 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
2800 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
4920 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
3080 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
2980 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOTarnów, PL
23 520 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
2480 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
3530 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
4820 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
3720 PLNJÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX"TARNÓW, PL
23 900 PLNJÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX"TARNÓW, PL
23 900 PLNADRIAN FLISDzwola, PL
8000 PLNADRIAN FLISDzwola, PL
8000 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
1960 PLNFundacja Silver EconomyNowy Sącz, PL
3960 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
2960 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
3760 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
3900 PLNŁUKASZ DYBAŁAKraków, PL
4640 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
3700 PLNSTEFAN SOWATymowa 99A, PL
18 640 PLNSTEFAN SOWATymowa 99A, PL
16 520 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
2980 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
3480 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
2970 PLNFUNDACJA SILVER ECONOMYNowy Sącz, PL
2940 PLNADRIAN FLISDzwola, PL
10 000 PLNFOTO-REFLEX PAWEŁ RAPACZMęcina 930, PL
2230 PLNSZYMON ŁUKASIKChorzów, PL
7500 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
1300 PLNSĄDECKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL
1300 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.