Wykonanie Laboratorium z dostarczeniem Systemu „CleanRoom” w budynku „MOLecoLAB” Łódzkie Centrum Badań Molekularnych Chorób Cywilizacyjnych, w formule „zaprojektuj i wybuduj”
UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00171729
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00171729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-11 15:26
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e9736dd-be7a-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 7251843739
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00171729 z dnia 2023-04-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie Laboratorium z dostarczeniem Systemu „CleanRoom” w budynku „MOLecoLAB” Łódzkie Centrum Badań Molekularnych Chorób Cywilizacyjnych, w formule „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
1.3.) Oddział zamawiającego: UMed w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473073308
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 4
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-419
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jaroslaw.wyszomirski@umed.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umed.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umed_lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie Laboratorium z dostarczeniem Systemu „CleanRoom” w budynku „MOLecoLAB” Łódzkie Centrum Badań Molekularnych Chorób Cywilizacyjnych, w formule „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e9736dd-be7a-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00171729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „MOLecoLAB - Łódzkie Centrum Badań Molekularnych Chorób Cywilizacyjnych” (RPLD.01.01.00-10-0007/18) współfinansowany przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00128943
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/7/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są roboty budowlane polegające na zaprojektowaniu i wykonaniu i certyfikacji Laboratorium z dostarczeniem Systemu „CleanRoom” w budynku „MOLecoLAB” Łódzkie Centrum Badań Molekularnych Chorób Cywilizacyjnych w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi Program funkcjonalno-użytkowy wraz z załącznikami - załącznik nr 2 do SWZ. Pozostałe dokumenty niezbędne do realizacji zadania oraz niezbędne pełnomocnictwa zamawiający przekaże wykonawcy po podpisaniu umowy.
3. Szczegółowy zakres prac, jak i warunki oraz zasady realizacji przedmiotu umowy określa opis przedmiotu zamówienia określony za pomocą Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) (załącznik nr 2 do SWZ).
4. Wykonawca w ramach realizacji umowy zobowiązany jest do:
1) Przygotowania dokumentacji projektowej w postaci projektu wykonawczego adaptacji pomieszczeń oraz projektów wykonawczych wszystkich branż zgodnie z w/w Programem Funkcjonalno-Użytkowym oraz ewentualnymi zmianami zaakceptowanymi przez osoby upoważnione do reprezentowania przez strony;
2) Wykonaniu laboratorium wraz z dostawami wyposażenia przewidzianego w SWZ i umowie;
3) Uzyskania certyfikatów opisanych Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) i stanowiącym jej część Programie Funkcjonalno Użytkowym (PFU) w szczególności Certyfikatu Dobrej Praktyki Wytwarzania i Akredytacji Krajowego Centrum Bankowania Tkanek i Komórek oraz Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego oraz innych wymaganych do ich uzyskania w zakresie opisanym w SWZ i PFU,
4) Przygotowania dokumentacji powykonawczej w modelu BIM z uwzględnieniem dostarczanych mebli, dozowników i wyposażenia.
5) Realizacji obowiązków gwarancyjnych określonych w umowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214610-9 - Roboty budowlane w zakresie budynków laboratoryjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu prowadzonym pod numerem ZP/7/2023 do wyznaczonego terminu nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2023-04-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |