„Przebudowa budynku OSP w Sędziejowicach wraz z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej na cele społeczne oraz budowa sieci wodno – kanalizacyjnej w msc. Celiny.”
Gmina Chmielnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00172004
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00172004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-12 08:38
- Lokalizacja
- Chmielnik, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-972499a1-bcc9-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 6572531581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00172004 z dnia 2023-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa budynku OSP w Sędziejowicach wraz z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej na cele społeczne oraz budowa sieci wodno – kanalizacyjnej w msc. Celiny.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chmielnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009745
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 7
1.5.2.) Miejscowość: Chmielnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-020
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 413542278
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@chmielnik.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chmielnik.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://chmielnik.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa budynku OSP w Sędziejowicach wraz z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej na cele społeczne oraz budowa sieci wodno – kanalizacyjnej w msc. Celiny.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-972499a1-bcc9-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00172004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029374/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej w msc. Celiny w formule zaprojektuj-wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00126560
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPS.271.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4837422,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 : „Przebudowa budynku OSP w Sędziejowicach wraz z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej na cele społeczne”Przedmiotem inwestycji jest przebudowa i rozbudowa budynku remizy OSP w Sędziejowicach o budowę 2 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, budowę instalacji energii elektrycznej oświetlenia terenu , budowę przyłącza gazowego, budowę zbiornika na gaz płynny. Projekt zakłada w szczególności wykonanie następujących robót budowlanych:
- Roboty rozbiórkowe,
- Roboty konstrukcyjne
- Roboty wykończeniowe zewnętrze i wewnętrzne
- Instalacje sanitarne i elektryczne
- Zagospodarowanie terenu
- inne niezbędne prace w celu kompleksowego zrealizowania przedmiotu zamówienia.
oraz zakup i montaż wyposażenia pomieszczeń budynku OSP w Sędziejowicach oraz dodatkowych elementów zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oprócz SWZ zawiera:
- Załącznik nr 11 do SWZ Dokumentacja projektowa, STWiOR, przedmiar robót
- Załącznik nr 2 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
- Załącznik nr 4 do SWZ projekt umowy
W ramach realizacji zadania wymienionego w Części 1 Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania wszystkich niezbędnych prac i robót w celu kompleksowego zrealizowania przedmiotu zamówienia określonych w SWZ wraz z załącznikami oraz wykonanie i zamontowanie tablic informacyjnych /promocyjnych zgodnie z założeniami Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych dla każdego zadania szczegółowego osobno. Treść tablic przekaże Zamawiający na etapie realizacji rzeczowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
39290000-1 - Wyposażenie różne
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 1530091,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 „Budowa sieci wodno – kanalizacyjnej w msc. Celiny.”Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa sieci wodno - kanalizacyjnej w miejscowości Celiny w gminie Chmielnik w formule zaprojektuj-wybuduj . W zakresie budowy sieci wodociągowej przewiduje się zaprojektowanie się i budowę brakujących odcinków sieci wodociągowej.
Dla Części 2 realizowanej w formule zaprojektuj – wybuduj Zamawiający zastrzega, iż Wykonawca szacując wysokość wynagrodzenia dla wartości prac projektowych może przyjąć max 5% wartości zadania szczegółowego ogółem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oprócz SWZ zawiera:
- Załącznik nr 12 do SWZ PFU
- Załącznik nr 4 do SWZ projekt umowy
W ramach realizacji zadania wymienionego w Części 2 Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania wszystkich niezbędnych prac i robót w celu kompleksowego zrealizowania przedmiotu zamówienia określonych w SWZ wraz z załącznikami oraz wykonanie i zamontowanie tablic informacyjnych /promocyjnych zgodnie z założeniami Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych dla każdego zadania szczegółowego osobno. Treść tablic przekaże Zamawiający na etapie realizacji rzeczowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 3307330,72 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający realizuje zamówienie w ramach dofinansowania inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych nr :Edycja 3 PGR/2021/1823/Polski Ład. Zgodnie z udzieloną promesą wstępną inwestycja, której dotyczy postępowanie zakupowe musi być tożsama z nazwą i opisem inwestycji zawartym we wniosku o dofinansowanie. Przedmiotowy wniosek obejmował zadanie pn. „Przebudowa budynku OSP w Sędziejowicach wraz z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej na cele społeczne oraz budowa sieci wodno – kanalizacyjnej w msc. Celiny”, które zostało podzielone na dwie części. Ze względu na to, iż złożone oferty z najniższą ceną przewyższają w sumie kwotę, którą Zamawiający ma przyznaną w ramach podpisanej promesy i nie ma możliwości zwiększenia kwoty ze środków własnych Zamawiający unieważnia postepowanie. Biorąc pod uwagę zasady uzyskanego dofinansowania Zamawiający nie ma możliwości rozstrzygnięcia postępowania w części bez utraty dofinansowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1534115,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2675729,31 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający realizuje zamówienie w ramach dofinansowania inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych nr :Edycja 3 PGR/2021/1823/Polski Ład. Zgodnie z udzieloną promesą wstępną inwestycja, której dotyczy postępowanie zakupowe musi być tożsama z nazwą i opisem inwestycji zawartym we wniosku o dofinansowanie. Przedmiotowy wniosek obejmował zadanie pn. „Przebudowa budynku OSP w Sędziejowicach wraz z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej na cele społeczne oraz budowa sieci wodno – kanalizacyjnej w msc. Celiny”, które zostało podzielone na dwie części. Ze względu na to, iż złożone oferty z najniższą ceną przewyższają w sumie kwotę, którą Zamawiający ma przyznaną w ramach podpisanej promesy i nie ma możliwości zwiększenia kwoty ze środków własnych Zamawiający unieważnia postepowanie. Biorąc pod uwagę zasady uzyskanego dofinansowania Zamawiający nie ma możliwości rozstrzygnięcia postępowania w części bez utraty dofinansowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4572771,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4635870,00 PLN
| 2023-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |