Wykonanie remontów cząstkowych grysami i emulsją na drogach powiatowych i ścieżkach rowerowych Powiatu Toruńskiego na rok 2023
Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00172246
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00172246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-12 09:43
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6278a1ae-c4b9-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9562086885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00172246 z dnia 2023-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych grysami i emulsją na drogach powiatowych i ścieżkach rowerowych Powiatu Toruńskiego na rok 2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871525432
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 34/38
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdtorun.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.torun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiattorunski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontów cząstkowych grysami i emulsją na drogach powiatowych i ścieżkach rowerowych Powiatu Toruńskiego na rok 20232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6278a1ae-c4b9-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00172246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035882/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg i ścieżek rowerowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00140899
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD 11.252.3.05.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR I – remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych i ścieżek rowerowych przebiegających na terenie gmin: Zławieś Wielka, Łubianka, Wielka Nieszawka oraz gmina Chełmża i Łysomice, m. Chełmża (remont grysami i emulsją metodą ciśnieniową – szacunkowa ilość 3.500 m2)4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 77000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR II – remonty cząstkowe nawierzchni dróg powiatowych i ścieżek rowerowych przebiegających na terenie gmin: Obrowo, Czernikowo, Lubicz (remont grysami i emulsją metodą ciśnieniową – szacunkowa ilość 2.700 m2)4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 54000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Art. 255 ust. 1 ustawy Pzp – nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postepowaniu albo żadnej oferty
Uzasadnienie faktyczne:
Do terminu przewidzianego na składanie ofert, do zamawiającego nie wpłynął jakikolwiek dokument z propozycją cenową wykonania zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Art. 255 ust. 1 ustawy Pzp – nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postepowaniu albo żadnej oferty
Uzasadnienie faktyczne:
Do terminu przewidzianego na składanie ofert, do zamawiającego nie wpłynął jakikolwiek dokument z propozycją cenową wykonania zamówienia.
| 2023-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |