Naprawa kominów – budynek szpitalny nr 2A - ZP-9/23
Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00172334
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00172334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-12 10:06
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ff868f0-c899-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6762096303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00172334 z dnia 2023-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa kominów – budynek szpitalny nr 2A - ZP-9/23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000298554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: dr. Józefa Babińskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-393
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.wilk@babinski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.babinski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_babinski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa kominów – budynek szpitalny nr 2A - ZP-9/232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ff868f0-c899-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00172334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00014348/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Naprawa kominów – budynek szpitalny nr 2A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00146131
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-9/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia w zakresie wykonania robót budowlanych naprawczych kominów na budynku szpitalnego nr 2A Szpitala Klinicznego im. dr J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona roboty budowlane dotyczące naprawy kominów budynku szpitalnego nr 2A, w tym miedzy innymi:
2.1. Roboty rozbiórkowe i demontażowe (rozebranie kominów w połaci ponad dachowej; rozebranie obróbek blacharskich wokół kominów).
2.2. Roboty ogólnobudowlane (wykonanie zabezpieczenia placu budowy; wykonanie rusztowań; wykonanie kominów z cegły klinkierowej wraz z fugowaniem; wykonanie obróbek blacharskich wokół kominów z blachy tytan-cynk; przełożenie pokrycia z dachówki ceramicznej wokół kominów wraz z uzupełnieniem pojedynczych dachówek).
2.3. Wywóz i utylizacja gruzu.
2.4. Uprzątniecie terenu po wykonanych pracach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2023-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |