Zakup i montaż windy w Szkole Podstawowej w Dębem w ramach projektu "Dostępna Szkoła"

Gmina Żelazków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00172685
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00172685/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-12 11:27
Lokalizacja
Żelazków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9b6dcd7-c4c3-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
9680861035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00172685 z dnia 2023-04-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zakup i montaż windy w Szkole Podstawowej w Dębem w ramach projektu "Dostępna Szkoła"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żelazków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854932

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazków138

1.5.2.) Miejscowość: Żelazków

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-817

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 752 18 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zelazkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zelazkow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d9b6dcd7-c4c3-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i montaż windy w Szkole Podstawowej w Dębem w ramach projektu "Dostępna Szkoła"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9b6dcd7-c4c3-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00172685

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00072941/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Zakup i montaż windy w Szkole Podstawowej w Dębem w ramach projektu "Dostępna Szkoła"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, oś priorytetowa IV: Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, działanie 4.1 Innowacje społeczne.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00141173

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający udziela zamówienia na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy, ponieważ w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZP.271.2.2023

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2741.8.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje Zakup i montaż windy w Szkole Podstawowej w Dębem w ramach projektu „Dostępna szkoła – innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie zamówienia z wolnej ręki podczas przeprowadzonych negocjacji Zamawiający i Wykonawca nie osiągnęli porozumienia, ponieważ cena za wykonanie przedmiotu zamówienia zaproponowana przez Wykonawcę była zbyt wysoka i przewyższa środki Zamawiającego przeznaczone na realizację tego zadania.
Wobec powyższego Zamawiający zobowiązany jest unieważnić niniejsze postępowanie.
2023-04-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane