Usługa utrzymania i eksploatacji budynków oraz obsługa i serwis kotłowni
Sąd Okręgowy w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00172775
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-12 11:48
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7391226136
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznejUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych
Wykonawcy
10 przyznanych
PAWEŁ STAŃCZAKOlsztyn, PL
55 200 PLNPAWEŁ STAŃCZAKOlsztyn, PL
55 200 PLNPAWEŁ STAŃCZAKOlsztyn, PL
55 200 PLNPAWEŁ STAŃCZAKOlsztyn, PL
55 200 PLNPAWEŁ STAŃCZAKOlsztyn, PL
55 200 PLNPAWEŁ STAŃCZAKOlsztyn, PL
55 200 PLNKAROL SŁOMSKIGniew, PL
19 200 PLNKAROL SŁOMSKIGniew, PL
19 200 PLNKAROL SŁOMSKIGniew, PL
21 600 PLNKAROL SŁOMSKIGniew, PL
19 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.