Roboty budowlane polegające na budowie chodnika wraz z oświetleniem i odwodnieniem ulicy Matysowskiej.

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00445518
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00445518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-05 15:04
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7b528f5-288c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ DZIERŻAKRzeszów, PL · lot 0
1 432 873,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445518 z dnia 2024-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na budowie chodnika wraz z oświetleniem i odwodnieniem ulicy Matysowskiej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7b528f5-288c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na budowie chodnika wraz z oświetleniem i odwodnieniem ulicy Matysowskiej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7b528f5-288c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363781

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.49.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 636420,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika wraz z oświetleniem i odwodnieniem ulicy Matysowskiej o łącznej długości ok 145 mb.

Zakres zamówienia składa się z zamówienia podstawowego (gwarantowanego) oraz zamówienia objętego prawem opcji, o którym mowa w ustawie Prawo zamówień publicznych.

Roboty budowlane będą prowadzone na podstawie Decyzji nr 9/2022 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej znak: AR-P.6740.12.52.2022.AK z dnia 08.11.2022r. oraz decyzji, znak AR-P.6740.12.52.2022.AK z dnia 23.11.2023r.

Wielkość/Zakres
Zakres zamówienia podstawowego obejmuje:
1) Branża drogowa:
- Budowa konstrukcji chodnika zgodnie z dokumentacją projektową (niweleta dostosowana do istniejącej nawierzchni jezdni) w km 2+356 do km 2+500,
- Wykonanie poszerzenia zgodnie z konstrukcją zaprojektowaną dla całej nawierzchni jezdni: poszerzenie z prawej strony na całym odcinku wzdłuż budowanego chodnika (min szerokość 50 cm).
poszerzenie z lewej strony na całym odcinku wzdłuż budowanego chodnika szerokość min 50cm, na długości poszerzenia lewostronnego wykonanie krawężnika wraz z wpustami drogowymi, warstwa ścieralna oraz wiążąca na poszerzeniu wykonana schodkowo min 50 cm w istniejącą nawierzchnie, pod warstwę wiążącą należy ułożyć gosiatke szer. 1 m , warstwa mrozoochrona oraz ulepszone podłoże należy wykonać również pod krawężnikiem tj. 40 cm poza krawędź jezdni.

2) Branża sanitarna:
- Budowa kanalizacji deszczowej (od D3/57 do D 3/61)
- Zabezpieczenie/ przebudowa kolidujących sieci

3) Branża elektryczna
- Budowa oświetlenia ulicznego do słupa oświetleniowego nr 78,
- Budowa doświetlenia przejść dla pieszych
- Przebudowa/zabezpieczenie sieci elektroenergetycznych

Wykonawca uwzględni w ofercie korzyści materialne wynikające z przejęcia materiałów rozbiórkowych (oprócz tych wskazanych w § 5 Projektowanych Postanowień Umowy).
Tam, gdzie w SWZ, zostały wskazane normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych opisywanym pod warunkiem, że zagwarantują one realizację robót w zgodzie z wydanymi decyzjami oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w SWZ. W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.

„Uwaga!
Jeśli do realizacji niniejszego zamówienia skierowanych zostanie przez Wykonawcę 5 lub więcej pojazdów samochodowych w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym, to łączny udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie tych pojazdów musi wynosić co najmniej 10%, natomiast od 1 stycznia 2025 r. co najmniej 30 % (art. 68 ust. 3 w związku z art. 36a ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych tj. Dz. U z 2023 r. poz. 875 z późn.zm.).”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1432873,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1821277,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1432873,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kaps Podkarpacie Paweł Dzierżak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8131361056

7.3.3) Ulica: ul Jana Olbrachta 127 A

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-614

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1432873,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2024-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane