Sukcesywne dostawy produktów głęboko mrożonych, warzyw i owoców mrożonych w 2023 roku na rzecz 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie 17/23/P
41. Baza Lotnictwa Szkolnego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00174580
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-13 10:27
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5060111875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty głęboko mrożoneWarzywa mrożone
Wykonawcy
2 przyznane
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
391 747,5 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
118 755 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.