Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu.
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W OŚWIĘCIMIU IM. ZOFII POSMYSZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00175013
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-13 12:05
- Lokalizacja
- Oświęcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5491217532
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa podstawowegoUsługi rehabilitacyjne
Wykonawcy
6 przyznanych
GABINET LOGOPEDYCZNY "MIŚ LOGUŚ" BEATA BIELESZA-PIĄTEKOświęcim, PL
81 000 PLNStudio Rehabilitacyjno-Gimnastyczne BIOREH s.c. A. Iskrowicz-BałysOświęcim, PL
135 000 PLNStudio Rehabilitacyjno-Gimnastyczne BIOREH s.c. A. Iskrowicz-BałysOświęcim, PL
54 000 PLNStudio Rehabilitacyjno-Gimnastyczne BIOREH s.c. A. Iskrowicz-BałysOświęcim, PL
54 000 PLNOśrodek IKARION Agnieszka JasińskaBobrek, PL
27 000 PLNSzkółka Pływania „RACZKI” Alicja LedwońOświęcim, PL
18 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.