LEKI CYTOSTATYCZNE
Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00175705
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-13 14:23
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7642088098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki przeciwnowotworowe
Wykonawcy
8 przyznanych
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
552 627,95 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
21 925,08 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 212,48 PLNOPTIFARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASokołów, PL
13 880,16 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
13 159,69 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
6451,92 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
6451,92 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
34 363,98 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.