CP-24-283/2023/UE - Usługa edukacyjna polegająca na na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych w ramach projektu finansowanego ze środków EFS w ramach POWER 2014-2020
CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00175736
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-13 14:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1180183740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacji medycznej
Wykonawcy
9 przyznanych
TECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
17 480 PLNTECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
29 960 PLNTECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
12 090 PLNTECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
12 090 PLNTECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
12 090 PLNTECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
12 090 PLNTECH2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBusko-Zdrój, PL
24 180 PLNTomasz WąsikKatowice, PL
65 250 PLNJolanta Bratosiewicz-WąsikKatowice, PL
58 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.