Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie infrastruktury stadionu przy ul .Stadionowej

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00445532
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00445532/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-05 15:07
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05d03844-23d6-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty budowlane związane ze stadionamiRoboty odwadniające

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445532 z dnia 2024-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie infrastruktury stadionu przy ul .Stadionowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-05d03844-23d6-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie infrastruktury stadionu przy ul .Stadionowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05d03844-23d6-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445532

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363158

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.52.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej zagospodarowania terenu, przyłącza wodociągowego, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz realizację robót budowlanych według opracowanej dokumentacji i warunkami uzyskanego pozwolenia dla zadania pn.: „Poprawa infrastruktury stadionu przy ul. Stadionowej” w Rzeszowie, w formule „zaprojektuj - wybuduj” na działkach nr: 1715, 1752, 1753/3 oraz 1754 – obręb 0222 RZESZÓW-PRZYBYSZÓWKA II.

Wielkość / Zakres
W ramach zadania planowane jest zaprojektowanie i wykonanie:
- 2 zadaszonych trybun po 50-52 miejsc każda - uzgodnić z Wojewódzkim Związkiem Piłki Nożnej,
- 1 wiaty drewnianej o wymiarach ok. 5x7 m,
- piłkochwytów wys. 4 m od strony południowo – zachodniej – ok 90 m,
- chodników i utwardzenia terenu – ok. 250 m2,
- zabezpieczenia skarpy od płd.-zach. części boiska wraz z robotami ziemnymi,
- przyłącza wodociągowego,
- nasadzeń drzew – 8 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

45232452-5 - Roboty odwadniające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona ze względu na brak zgody wykonawcy na przedłużenie terminu związania ofertą.
2024-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane