CAZS.261.1.2023- ,,Organizacja szkoleń grupowych dla osób bezrobotnych/poszukujących pracy zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kielcach w roku 2023”
Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00176340
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-14 08:59
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9590829453
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowegoUsługi szkół nauki jazdy
Wykonawcy
8 przyznanych
SZKOŁA JAZDY "KRZYSZTOF" KRZYSZTOF BĄK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
158 700 PLNSANNORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSandomierz, PL
22 995,2 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
12 800 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
22 400 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
22 400 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
36 260 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
23 800 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHKielce, PL
21 420 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.