„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Wolności 131A w Bielawie” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja zasobu mieszkaniowego Gminy Bielawa”
"MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00176511
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00176511/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-14 09:49
- Lokalizacja
- Bielawa, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-865bbf2a-d1ec-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8820003349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00176511 z dnia 2023-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Wolności 131A w Bielawie” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja zasobu mieszkaniowego Gminy Bielawa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890679330
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 48
1.5.2.) Miejscowość: Bielawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-260
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748334253
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tomasz.pastuszka@mzbmbielawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbmbielawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.mzbmbielawa.pl/zamowienia-publiczne/zamowienia-publiczne-powyzej-130-tys-zlotych1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Wolności 131A w Bielawie” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja zasobu mieszkaniowego Gminy Bielawa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-865bbf2a-d1ec-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00176511
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00160768/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Wolności 131A w Bielawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00161085
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.0001.194.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na:
- termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego.
Przewidziane prace remontowe są niezbędne ze względu na zły stan techniczny elewacji budynku. W ramach prac remontowych przewiduje się wykonanie izolacji termicznej ścian zewnętrznych, wymianę obróbek blacharskich (parapetów) oraz wykonanie nowej powłoki tynkarskiej. Planowane prace wpłyną również na poprawę współczynnika ciepła przegród zewnętrznych.
2. Ponadto zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
• organizację zaplecza prac,
- uporządkowanie terenu po zakończeniu prac,
• koszty wywozu oraz składowania gruzu i ziemi na wysypisku,
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami zamawiającego względem przedmiotu
zamówienia zostały określone w:
1) Projekcie Architektoniczno – Budowlanym – zał. 2A;
2) STWiORB – zał. 2B;
3) OPZ – zał. 2C;
4) Projekcie umowy – zał. 6,
5) Przedmiarze robót – zał. 2D;
Uwaga - Przedmiar robót ma charakter pomocniczy – Wykonawca sporządza kosztorys ofertowy na podstawie załączonej dokumentacji oraz zaleceń Zamawiającego zawartych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) i STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45321000-3 - Izolacja cieplna
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na zamknięcie z dniem 31.12.2022 r. miniPortalu.Postępowanie zostanie przeprowadzone natychnmiast po wprowadzeniu zmian w SWZ odnośnie „sposobu złożenia oferty”.
| 2023-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |