Przebudowa trzech odcinków dróg powiatowych o długości ok. 7100 mb na terenie powiatu płońskiego
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PŁOŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00176513
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00176513/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-14 09:49
- Lokalizacja
- Płońsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90a75388-b82c-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 130382558
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00176513 z dnia 2023-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa trzech odcinków dróg powiatowych o długości ok. 7100 mb na terenie powiatu płońskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PŁOŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130382558
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 101
1.5.2.) Miejscowość: Płońsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236622044
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdplonsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdplonsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-90a75388-b82c-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa trzech odcinków dróg powiatowych o długości ok. 7100 mb na terenie powiatu płońskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90a75388-b82c-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00176513
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026869/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa mostu JNI 30002807 przez rzekę Łydynia wraz z dojazdami w ciągu drogi powiatowej nr 3036W Sochocin - Konradowo - Malużyn
1.1.6 Przebudowa drogi powiatowej nr 3021W Płońsk - Raciąż
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00116735
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.272.05.23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 13509437,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 1 – „Przebudowa drogi powiatowej nr 3021W Płońsk - Raciąż” – ul. Warszawska w Raciążu,2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Dokumentacji projektowej i STWiORB – Załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 6798766,93 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 2 – „Przebudowa mostu JNI 30002807 przez rzekę Łydynia wraz z dojazdami w ciągu drogi powiatowej nr 3036W Sochocin - Konradowo – Malużyn”,2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Dokumentacji projektowej i STWiORB – Załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 6710670,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w prowadzonym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w prowadzonym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
| 2023-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |