„Przebudowa drogi gminnej 106910L w miejscowości Nowy Gaj na odcinku 250m”
Gmina Wojciechów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00176725
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00176725/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-14 10:41
- Lokalizacja
- Wojciechów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-589bef51-ad1b-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 7132881509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00176725 z dnia 2023-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej 106910L w miejscowości Nowy Gaj na odcinku 250m”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojciechów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojciechów 5
1.5.2.) Miejscowość: Wojciechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-204
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: (81) 51 77 241
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wojciechow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojciechow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.wojciechow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej 106910L w miejscowości Nowy Gaj na odcinku 250m”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-589bef51-ad1b-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00176725
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019342/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa drogi gminnej 106910L w miejscowości Nowy Gaj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00096488
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.02.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana na zadaniu inwestycyjnym pn. „Przebudowa drogi gminnej 106910L w miejscowości Nowy Gaj na odcinku 250m”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi gminnej nr 106910L w miejscowości Nowy Gaj na odcinku 250 m, przebudowa swoim zakresem obejmuje: - roboty rozbiórkowe; - wycinkę krzewów kolidujących z inwestycją; - wykonanie robót ziemnych, w tym wykopów i nasypów związanych z formowaniem korpusu drogowego; - przebudowę nawierzchni drogi gminnej nr 106910L; - wykonanie w ciągu drogi gminnej nr 106910L poboczy umocnionych kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie grubości 15 cm na szerokości 0,75 m; - wykonanie nawierzchni istniejących zjazdów umocnionej kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie grubości 15 cm; - regulację wysokościową istniejącego zjazdu o nawierzchni z płyt betonowych; - umocnienie skarp poprzez humusowanie i obsianie mieszanką traw; - wykonanie nowego oznakowania pionowego. Parametry techniczno – użytkowe drogi: - szerokość jezdni drogi gminnej nr 106910L – 3,5 m; - szerokość utwardzonego (ulepszonego) pobocza drogi gminnej nr 106910L – 0,75 m; - pochylenie skarp – 1:1,5. Początek przebudowy drogi gminnej nr 106910L – km 0+000,00 założono w osi istniejącego mostu, na jego krawędzi. Koniec przebudowy drogi gminnej nr 106910L przyjęto w osi istniejącej nawierzchni bitumicznej w km 0+256,00. Zamawiający informuje, że dokumentacja techniczna (projekt) obejmuje swym zakresem również przebudowę drogi gminnej wewnętrznej oraz drogi gminnej stanowiącej połączenie dwóch dróg - drogi gminnej 106910L i wewnętrznej, co nie wchodzi w zakres przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakres prac obejmujący przebudowę drogi gminnej 106910L kilometraż od km 0+000 do km 0+256,00.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca:
1) wykona roboty budowlane w zakresie przebudowy drogi gminnej nr 106910L w miejscowości Nowy Gaj – od km 0+000 do km 0+256,
2) dostarczy materiały i urządzenia niezbędne do wykonania robót,
3) będzie uczestniczyć w czynnościach odbiorowych inwestycji,
4) przygotuje obiekt do eksploatacji – roboty porządkowe
5) zapewni obsługę geodezyjną inwestycji w tym dokona inwentaryzacji powykonawczej geodezyjnej,
6) przygotuje i zatwierdzi projekt czasowej organizacji ruchu (jeśli dotyczy),
7) przygotuje wymagane dokumenty odbiorowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (zwanej Pzp) (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 z późn. zm.) – gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2023-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |