SVA/W/J/4620-4/2023 Wykonanie instalacji wod – kan., instalacji hydrantowej oraz białego montażu w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie”.
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00176791
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00176791/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-14 10:59
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0fc1de4-b355-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00176791 z dnia 2023-04-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/W/J/4620-4/2023 Wykonanie instalacji wod – kan., instalacji hydrantowej oraz białego montażu w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/W/J/4620-4/2023 Wykonanie instalacji wod – kan., instalacji hydrantowej oraz białego montażu w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0fc1de4-b355-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00176791
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00113911
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/W/J/4620-4/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1179682,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu instalacji wod –kan., instalacji hydrantowej oraz białego montażu w ramach zadania nr 91553 – „Budowa Muzeum Wojska Polskiego w Ossowie”.
Zakres obejmuje:
1) wykonanie instalacji wodociągowej;
2) wykonanie instalacji hydrantowej;
3) wykonanie kanalizacji sanitarnej i deszczowej;
4) biały montaż;
5) wykonanie wszystkich niezbędnych czynności niezbędnych do realizacji robót określonych
w Umowie;
6) przygotowanie dokumentacji powykonawczej zawierającej zestawienie zatwierdzonych dokumentów zgodnych z wbudowanymi materiałami, oświadczeniem kierownika robót,
że zastosowane materiały są zgodne z projektem i z dokumentacją powykonawczą.
Całość ostemplowana pieczątką: DOKUMENTACJA POWYKONAWCZA
Zamawiający informuje, że:
a) Wykonanie robót jest kontynuacją robót po poprzednim Wykonawcy.
b) Na budynku jest już częściowo wykonany zakres instalacji wod kan i ppoż.
c) Wykonawca w kosztorysie ofertowym musi uwzględnić dodatkowe koszty (wyszczególnione koszty należy uwzględnić w kosztach pośrednich) związane z:
• dostawą urządzeń, armatury, ceramiki wg projektów/kosztorysów lub równoważnych zaakceptowanych przez Inwestora/Projektanta/ Generalnego Wykonawcę z uwzględnieniem kosztów zmian międzybranżowych; wszelkiego rodzaju próby w tym próby szczelności, płukanie, dezynfekcję, różnego rodzaju odbiory (w tym UDT, PIS, PSP itp.), regulację i pomiary instalacji oraz uruchomienia urządzeń (w tym wykonane przez dostawców urządzeń w przypadku takiego wymogu producenta) i instalacji;
• napełnieniem instalacji czynnikiem, niezbędnym oblachowaniem ochronnym, połączenia rozłączne armatury (kołnierz, śrubunek itp.);
• pełną obróbką (budowlana i ppoż.),otworowaniem przejść instalacyjnych przez ściany i stropy, dach;
• dostawą urządzeń/przepustnic, klap, zaworów, regulatorów itd. z wszelkiego rodzaju niezbędnymi elementami automatyki (w tym falowniki, siłowniki itp.),regulatory, okablowanie automatyki- a nie wymienione w pozycjach kosztorysowych;
• z uwagi na warunki gwarancyjne o kontynuacji robót z materiałów określonych
i zatwierdzonych w Liście kart materiałowych, Ossów-„III.20221025_Lista kart materiałowych_ Ossoów_zatwierdzonych”.
Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia określa dokumentacja (dokumentacja projektowa wraz z specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót, w celu kompletnego odbioru całości robót objętych dokumentacją łącznie z zatwierdzeniami materiałowymi) stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:art. 255 pkt 3) ustawy – oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Uzasadnienie faktyczne:
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 1 306 000,00zł. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną złożoną przez Wykonawcę Skrzeczyński Krzysztof S.K ALA ul. Dębowa, nr 9B, 05-430 Celestynów wynosi 1 988 893,40zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1988893,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1988893,40 PLN
| 2023-04-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |