Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę tężni solnej: w Parku Planty – część I, przy ul. Szkolnej – część II, w Parku im. Jadwigi Dziekońskiej – część III wraz z pełnieniem nadzorów autorskich

Miasto Białystok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00177489
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-04-14 14:01
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9662117220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

3 przyznane

MACIEJ BARAŃCZUKBiałystok, PL
37 884 PLN
MACIEJ BARAŃCZUKBiałystok, PL
37 884 PLN
MACIEJ BARAŃCZUKBiałystok, PL
36 039 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.