DZP.26.37.2023 Wykonanie przeglądów pięcioletnich elektrycznych w budynkach administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w podziale na 4 części
Zarząd Lokali Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00177669
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-14 14:36
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7252122232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Wykonawcy
4 przyznane
"Zakład Instalacji Elektrycznych Waldemar Durański 91-496 Łódź, ul. Nastrojowa 77 m. 9 NIP 8330000616 "Łódź, PL
86 739,6 PLN"Zakład Instalacji Elektrycznych Waldemar Durański 91-496 Łódź, ul. Nastrojowa 77 m. 9 NIP 8330000616 "Łódź, PL
46 715,4 PLNMIECZYSŁAW WILKLubin, PL
60 085,5 PLNMIECZYSŁAW WILKLubin, PL
42 896,25 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.