Przedłużenie usługi opieki autorskiej systemu Impuls na okres 12 miesięcy.
WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00059126
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00059126/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-23 12:37
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1551485-d85d-4a6d-be14-de17d9013f0e
- Identyfikator
- 7781342057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
Wykonawcy
1 przyznane
NEXUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
761 616 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00059126 z dnia 2025-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przedłużenie usługi opieki autorskiej systemu Impuls na okres 12 miesięcy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII
1.3.) Oddział zamawiającego: DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ZAOPATRZENIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: GARBARY 15
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-866
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZAOPATRZENIE@WCO.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wco.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedłużenie usługi opieki autorskiej systemu Impuls na okres 12 miesięcy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1551485-d85d-4a6d-be14-de17d9013f0e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00059126
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021960/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Przedłużenie usługi opieki autorskiej systemu Impuls
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
uzasadnienie faktyczne - wykonawca NEXUS POLSKA SP Z O.O. POZNAN UL. SZYPERSKA 14 - jet wyłącznym WYKONAWCA PRZEDMIOTU ZAMOWIENIA - WG ZLOZONEGO OSWIADCZENIA znajdującego sie w dokumentacji postepowania.
Uzasadnienie prawne ustawa Pzp Art. 214. 1. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:
1) dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn:
a) technicznych o obiektywnym charakterze,
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR-3/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
uslugi serwisowe dla systemu ERP Impuls EVOMED
4.5.3.) Główny kod CPV: 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 761616,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 761616,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 761616,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEXUS POLSKA SP Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272093981
7.3.3) Ulica: SZYPERSKA 14
7.3.4) Miejscowość: POZNAŃ
7.3.5) Kod pocztowy: 61-754
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 761616,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Firma Nexus Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dysponentem praw majątkowych do Systemu Informatycznego Eskulap. Majątkowe prawa autorskie do Systemu nie zostały zbyte, przekazane ani nie są obciążone innymi prawami. Oznacza to, że tylko Nexus Polska Sp. z o.o. ma prawo do modyfikacji kodu źródłowego, kopiowania oraz rekompilacji Systemu. W związku z powyższym, usługi rozbudowy lub rozszerzenia funkcjonalności systemu Eskulap na wniosek Klientów lub Partnerów może realizować wyłącznie Nexus Polska Sp. z o.o. Dotyczy to m.in. wytwarzania nowych funkcjonalności, jak również naprawy błędów systemu wymagających ingerencji w kod źródłowy.Jednocześnie pragniemy poinformować, że Nexus Polska nie posiada praw autorskich do utworu pod nazwą Impuls EVO. Zgodnie z najlepszą wiedzą udzielającego oświadczenie autorskie prawa majątkowe do tego oprogramowania przynależą firmie Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach – dalej „BPSC”. Nexus Polska posiada natomiast, na podstawie zawartej z BPSC umowy partnerskiej prawo do udzielania sublicencji na oprogramowanie Impuls EVO oraz świadczenie wszelkich usług towarzyszących w tym wdrożeniowych oraz serwisowych. W praktyce jesteśmy także jedynym podmiotem, który realizuje na oprogramowaniu Impuls EVO projekty w ochronie zdrowia rozpowszechniając dedykowany na ten rynek pakiet licencyjny Impuls EVO Med. Nie jest nam znany żaden przepadek wykonania dostawy systemu Impuls EVO Med.
| 2025-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |