Wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem

Lotnicza Akademia Wojskowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00445549
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00445549/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-05 15:15
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-808a2ce0-347d-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
5060034353
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlaneFundamentowanieWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445549 z dnia 2024-08-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lotnicza Akademia Wojskowa

1.3.) Oddział zamawiającego: Lotnicza Akademia Wojskowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060059216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dywizjonu 303 nr 35

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-521

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.murawska@law.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojsko-polskie.pl/law/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.law.mil.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-808a2ce0-347d-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445549

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00220348/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Zmiana sposobu użytkowania budynku nr 24 z mieszkalnego na biurowy oraz przebudowa budynku na potrzeby Sekcji Słuzby Zdrowia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00386809

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp/tp/43/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 41971,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wiaty parkingowej wraz z utwardzeniem w ramach
zadania pn.: Zmiana sposobu użytkowania budynku nr 24 z mieszkalnego na biurowy oraz przebudowa budynku na
potrzeby Sekcji Służby Zdrowia.
Adres inwestycji: 08-521 Dęblin, działka ewidencyjna 4080/116, obręb 0001 Dęblin, powiat rycki, woj. lubelskie, kompleks
wojskowy nr 6051 - teren zamknięty.
Zakres prac to m.in.:
- Wykonanie stóp fundamentowych.
- Budowa wiaty drewnianej bez ścian bocznych.
- Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm.
- Wykonanie zewnętrznego gniazda instalacyjnego wtyczkowego wraz z instalacją.
- Zapewnienie geodezyjnego wyznaczenia obiektu w terenie, a po wybudowaniu opracowanie geodezyjnej inwentaryzacji
powykonawczej.
- Po zakończeniu realizacji zadania wykonanie dokumentacji powykonawczej (do dnia zgłoszenia do odbioru końcowego).
- Prace porządkowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
- projekt zagospodarowania działki;
- projekt techniczny;
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Załączony przedmiar robót ma jedynie charakter poglądowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45262210-6 - Fundamentowanie

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnienia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi: „jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
2024-08-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane