Usługi geodezyjne z podziałem na 2 zadania
MIASTO RYBNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00178575
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-17 10:15
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6420010758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalne
Wykonawcy
2 przyznane
JERZY DEREŃRybnik, PL
13 480 PLNJERZY DEREŃRybnik, PL
13 480 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.