Opracowanie projektu Planu Ogólnego Gminy Skierbieszów

Gmina Skierbieszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00059256
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00059256/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-23 12:53
Lokalizacja
Skierbieszów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbd1daae-8dfa-4754-b6b6-f89c322d1ee4
Identyfikator
9222940889
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00059256 z dnia 2025-01-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie projektu Planu Ogólnego Gminy Skierbieszów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skierbieszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368569

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Skierbieszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-420

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@skierbieszow.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugskierbieszow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://skierbieszow.ezamawiajacy.pl/pn/skierbieszow/demand/191054/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie projektu Planu Ogólnego Gminy Skierbieszów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbd1daae-8dfa-4754-b6b6-f89c322d1ee4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00059256

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034215/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie projektu Planu Ogólnego Gminy Skierbieszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00034838

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.OK.2710.1.2025.IB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie planu ogólnego Gminy Skierbieszów wraz z innymi niezbędnymi dokumentami, zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy urbanistycznej obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności:
1) ustawą z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1130);
2) rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 8 grudnia 2023 r. w sprawie projektu planu ogólnego gminy, dokumentowania prac planistycznych w zakresie tego planu oraz wydawania z niego wypisów i wyrysów (Dz.U. z 2023 r. poz. 2758);
3) rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 2 maja 2024 r. w sprawie sposobu wyznaczania obszaru uzupełnienia zabudowy w planie ogólnym gminy (Dz.U. z 2024 r. poz. 729);
4) ustawą z dnia 3 października 2008 r. o udostępnieniu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1112 ze zm.);
5) uchwałą Nr LII/375/2024 Rady Gminy Skierbieszów z dnia 22 marca 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Skierbieszów;
6) innymi przepisami wynikającymi z odpowiednich aktów prawnych, mających odniesienie do przedmiotu zlecenia, m. in. dotyczącymi ochrony środowiska, ochrony zabytków, prawa wodnego, ochrony gruntów rolnych i leśnych, dróg;
7) z uwzględnieniem uwag zgłaszanych przez Zamawiającego w trakcie realizacji umowy i aktualnego orzecznictwa sądowego dotyczącego zagospodarowania przestrzennego.

2. Zamówienie planowane do dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagań stawianych wykonawcy przy realizacji zamówienia zawarty jest w SWZ wraz z załącznikami udostępnionej na stronie prowadzonego postępowania pod linkiem : https://skierbieszow.ezamawiajacy.pl/pn/skierbieszow/demand/191054/notice/public/details

4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2025-01-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi