Sukcesywna dostawa opału (koksu grubego, węgla orzech, eco groszku) do kotłowni znajdujących się w obiektach służbowych Policji garnizonu zachodniopomorskiego

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00178708
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-04-17 10:47
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8510309692
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Węgiel i paliwa na bazie węglaKoks

Wykonawcy

7 przyznanych

"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
35 042,7 PLN
"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
35 042,7 PLN
"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
24 354 PLN
"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
22 324,5 PLN
"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
12 177 PLN
"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
24 556,95 PLN
"WĘGLOPASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
31 254,3 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.